Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak szűz lánnyal tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szűz lánnyal tudom magam elképzelni?

Figyelt kérdés

Senkitől nem hallottam ilyet, hogy különösebben érdekelné, hogy a barátnőjének ő az első, vagy sem. Nekem viszont ez nagyon fontos. Nem szívesen járnék olyan lánnyal, vagy fennék később feleségül egy olyan lányt, aki előttem már szexelt valakivel. Fontos, hogy csak én ismerjem őt az ágyban, csak én lássam meztelenül.

Más is van ezzel így?

20/F


2016. dec. 11. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Éretlen vagy, azért van így. Meg mert nálad a párkapcsolat erős birtoklási vággyal párosul. Az mi, hogy csak te lásd meztelenül? Nőgyógyászhoz azért járhat?
2016. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Egoizmusból, meg ha volt neki 40 elgondolkodsz rajta, hogy te leszel a 41. És valószínűleg örökre keresel párt, nem addig, amíg megy a dolog.
2016. dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Pont nem így vagyok: a laza magamutogatós lányokat szeretem. Akik után megfordulnak a pasik.
2016. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

Sok sikert!

El kell szomorítsalak, egyik embert sem lehet birtokolni.

Már pedig te ezt szeretnéd.


Nem baj, még van időd felnőni!

2016. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Önbizalomhiány.
2016. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem elotted, akkor majd melletted fog massal is. Elmultak mar azok az idok, es ez igy van jol. Tapasztaljon mindenki, elvezze az eletet.
2016. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Te összekevered a házasságlevelet a tulajdon-lappal!

Az ilyen alakokat a lehető legnagyobb ívben kerülni kell!

2016. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem értem miért írjátok ezeket. Nem birtokolni akarom őt és nem is korlátoznám. Nem akarok beleszólni kikkel barátkozik, kivel tölti az idejét, mit csinál, ha elmegy szórakozni. (Mert ti kb. úgy írjátok, hogy én ezt akarom megszabni.)

Én csak annyit szeretnék, hogy ne szexeljen mással. Ez nem egy nagy birtoklási vágy. Egyszerűen szeretném, ha a legintimebb részeit meghagyná a férjének.

2016. dec. 11. 20:44
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Juhuhúúú, férjének? :D


Nem szexelsz vele addig, amíg össze nem házasodtok?



Nőgyógyász se láthatja? Pedig ő hozzá is nyúl, az már majdnem felér egy pettinggel! :D

2016. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is legyél te is szűz. Mert akkor ugye már így igazságos, nem? Aztán ha találsz, és egy idő után elromlik a dolog, akkor akármilyen szr vele, nehogy elhagyd, mert akkor a te olvasatod szerint értéktelen lesz, miattad...
2016. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!