Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok, mit szólnátok hozzá ha a tesotok vagy a pasitok rajta kapnátok ahogy a bugyitokra veri?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 08:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
egészségére xdd nem izgat
2016. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Hat ROHADTUL nem mindegy, h a tesom vagy a pasim!!!!!!
2016. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Szerencsére lány tesóm van de ha fiú lenne biztos megverném... Párom nem csinál ilyet.. De ha csinálna és rajta kapnám meg mondanám hogy oké akkor most vesz nekem egy újat mert nem vagyok hajlandó fel venni többet azt amit össze gusztustalankodott még akkor se ha ki mossa.. És ha még egy ilyen akkor repül.. Szedheti a sátorfáját a perverz disznó....... 22 L
2016. dec. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Miert, amit a bugyidban tartasz, azt is osszegusztustalankodja a parod :)
2016. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Az biztos hogy nagyon meglepődnék. Kimosatnám vele minimum..!!
2016. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha a tesóm csinálná azon nagyon kiakadnák és nem is tudom,többé lehet nem tekinteném sem normálisnak sem a családtagomnak!! Ha a pasimat kapnám rajta nos az felizgatna igencsak :) 22/l
2016. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Egy lány ismerősömnek már több használt bugyijába is belevertem titokban, van amelyik hónapokig nálam van aztán úgy teszem vissza a szennyesébe, azóta is hordja őket.
2016. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Az én öcsémet egyszer rajtakaptam, hogy a bugyijaim között turkál... Végül bevallotta, hogy izgatja a dolog és arra szokta csinálni de nem ment rá az anyag. Megbeszéltük, hogy ne az enyémre csinálja, vettem neki párat és odaadtam neki. Azóta szent a béke 16L
2016. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
A noveredet? Vagy a baratnodet?
2016. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
A páromét..Bocs, azt nem írtam bele.
2016. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!