Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok, mit szólnátok hozzá ha a tesotok vagy a pasitok rajta kapnátok ahogy a bugyitokra veri?

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 08:02
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
30%
En men banan talan le is fekudnek a tesoval
2017. ápr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok. Egyszer a barátnőmmel egy hétre külön kellett válnunk, és mielőtt elbúcsúztunk volna, odaadta egy csipkés, fekete, selyem bugyiját, hogy amíg távol vagyok, legyen, ami emlékeztet rá. :) Ja, és befújta a parfümjével a bugyit. Aztán egyik este, mikor már ő is kész volt, felhívott, hallgattam a hangját, beszívtam a bugyija illatát, és olyan telefonszexet és maszturbálást tartottunk, hogy hűha! :D
2017. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát én is kimosatnám vele, de szerintem az után is felvenném. Még izgatna is.
2017. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
26%
Megérett a világ a pusztulásra
2017. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Pasimnak adtam már oda használt bugyimat, de ez normális. Ha tesóm csinálná, elküldeném pszichológushoz.
2017. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!