Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az anális szexről? Első sorban fiuk veleménye erdekel. De lányok-e is.

Figyelt kérdés
Mi az amit élveztek benne? :)
2016. dec. 12. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Konkrétan semmit.. Csak kényszer.. Fáj mint a fene.. Állandó beszarok érzés.. Össze szorított fogak számolom a lökéseket hogy na mikor lesz vége... Beöntés, síkosítás tágítás, minden meg van előtte normálisan.. De ez van nekem nem jó.. De legalább a párom élvezi... Miért csinálom? Mert már fejemhez lett vágva hogyha igazán szeretném a páromat engedném az anált mert a pasik ki találták Hogy azért nem csinálja egy lány mert nem szereti a párját eléggé... Párom semmit nem vesz észre a kínlódásomból de jó van ez úgy...
2016. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

én élvezem az anált ha a pasi finom

ált én kezdeményezem mert én tudom mikor esik jól nekem

pici rásegitéssel sok pluszt ad

2016. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
nekem az tetszik benne hogy tudom hogy neki fáj és kellemetlen de a kedvemért mégis megengedi :D
2016. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Az h ez egy olyan dolog amit nem enged meg egy lany akarkinek, plusz sokkal szukebb
2016. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Undorito beteges felkapott dolog.

En akkor sem csinalnam ha kerne a parom!

Az a lyuk masra valo.

2016. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
A szaja es a keze is...
2016. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Elso!

Te egy szanalmas szolgalelek Vagy!

Egy fhasz sem er annyit,hogy egy no tonkre tegye Magat ,de egy ilyen hozzaallassal meg is erdemled...

2016. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Fiu vagyok, egyszer reszegen egy kulfoldi lannyal sikerult, igazabol nem kerdeztem akarja e, full keszek voltunk, eloszor kinyaltam, majd kis ujjazas utan bevágtam keményen, de miutan kicsisszant mar nwm engedte vissza xd

-mi a velemenyem? Egy regi vagyam teljesult be, viszont nem tudtam annyira elvezni mert tul sokat ittunk

-izgató...csinálnám még ha akad rá vevő partner, de picit ez is olyan túlhype-olt dolog...csak egy trófea, miután megvan mar nem annyira erdekes, addig viszont mig nem tudjatok jo -e, allandoan furdal a kivancsisag

2016. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
különösebben nem vonz a dolog, nem kérném rá a barátnőmet, de ha ő hozná fel azért gond nélkül kipróbálnám. (eddig még nem próbáltam f20+)
2016. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
Huhh, van ám itt fapina, pl 1-es. Szerintem jó, én szeretem. Mitől jó? Más, minden más. Volt 1 csomó csajom, aki rohadtul élvezte. Az a lényeg, hogy akarni kell, aki nem akarja (mindegy, hogy miért) az nem is fogja élvezni. Nem arra van az a lyuk? A pina sem nyalásra van, hanem dugásra/szülésre. Akkor te csak ilyen célla használod? Na pont az ilyen csajok felfogására született a palid felfogása " ha szereted hagyod". Nem dugom az asszonyt mindennap farba, de ha nem lenne nálunk anál, nem lennénk együtt tutira.
2016. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!