Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kíván a barátom eléggé?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a barátom eléggé?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon jól kijövünk egymással, tényleg olyan kapcsolat, amit mindig szerettem volna. Érzem, hogy tényleg szeret és én is őt, viszont a szex eléggé egyoldalú. Én szinte mindig szeretném, bárhol, bármikor ...Viszont ő nem. Szoktunk szexelni, de csak az elején csókból áll és azután egyből belevág, vagy egyáltalán nem szexelünk mert azzal jön, hogy mennyire fáradt... Tehát nem nagyon izgatja ha velem kell foglalkoznia kicsit többet(ujjazás, simogatás,nyalás). Én eddig mindenben benne voltam(orális szex, anális szex, mellszex),és szeretem is vele a szexet, de csak nem :( Engem azt tud a legjobban beindítani, ha érzem, hogy az akivel vagyok tényleg akar engem. Próbáltam vele megbeszélni ezt a dolgot, ígérte hogy változtat rajta mert nem akarja , hogy nekem rossz legyen. De eddig nem sok sikerrel, minden ugyan olyan mint eddig.A kezdeményezés is általában mindig nekem jut... Azt is felvetettem neki, hogy nem e velem van gond, vagy van e valami ami nem tetszik neki,vagy valami ami zavarja rajtam/bennem, de azt mondta, hogy erről szó sincs.

Ha valaki tud nekem segíteni azt megköszönném!


2016. dec. 13. 12:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

milyen munkát végez? lehet elviszi az energiáját...

próbáltad reggel kezdeményezni? (esetleg korábban feküdni+felkelni, hogy legyen rá elég időtök)


23F

2016. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
60%
már nem szeret,nem kiván ugy,lehet rádunt,megesik az ilyen.
2016. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Mezőgazdaságban dolgozik, de most télen nincs munka, csak be kell járnia.
2016. dec. 13. 12:30
 4/36 anonim ***** válasza:
43%
akkor mégcsak fáradt se lehetne,de mégse dug meg,egyértelmű hogy nem kiván nem szeret már ugy,és idővel csak rosszabb lessz.
2016. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

jelentettem a rossz kategóriát, majd átrakják...


a mezőgazdaságban el lehet fáradni, télen is van munka, de gondolom messze nem annyira fárasztó, mint a többi évszakban...


am régebben más volt a helyzet? nem lehet, hogy neki alapból jóval kevesebb igénye van a szexre, mint neked?

tehát kíván, meg szeret, de nem akar annyiszor szexelni, mint te...


23F

2016. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Régebben más volt teljesen fordított volt a helyzet.. :( Ő is akarta, elég sokszor is...

De így az idő múlásával egyre inkább befásul az egész.. :( Beszéltünk róla nagyon sokszor, sírtam is mert tényleg már annyira bebeszéltem magamnak, hogy én vagyok az oka :S De mindig azzal nyugtatott, hogy velem egyáltalán nincs gond.. Nem is akar szakítani sem, mivel ezt is felvetettem neki... Mondjuk én napi 10-11 órát dolgozom és mindig van hozzá kedvem.. :S

2016. dec. 13. 12:45
 7/36 anonim ***** válasza:

hát figyelj én is dolgozok napi 8 órát utána még 6-7-et dolgozok, játszok otthon és van hozzá simán kedvem, DE nem mind1 mit dolgozik az ember...

tehát gondolom a te munkád nem annyira fárasztó, mint az övé, mert van tényleg olyan állapot amikor az ember nagyon fáradt hozzá...főleg a fizikai munkától...

mondjuk ha az elején minden ment rendesen, akkor vagy az van, hogy megunta, vagy csak az elején bírta a tempót, de már eléggé kielégült és túl sok lenne számára...

am nagyobb változás történt a kezdeti nagyobb vágy óta?

pl munkahely váltás, vagy esetleg családi gondok, kapcsolati problémák, bármi?

mondjuk akár ez a dolog is lehet a gond, hogy ilyen a helyzet...és ezt csak ketten tudnátok megoldani, de mindkettőtöknek akarnia kell és tenni érte...


23F

2016. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
mellszex...elgondolkodtam hogy vajon egy hájcsöcsű kövér faszi vagy vagy nő:D
2016. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Annyi változás volt, hogy munkahelyet váltott, de annak lassan egy éve.

De nem is élünk együtt, igaz minden nap találkozunk általában de csak 2-3 órát.. és nekem azért fontos lenne, hogy ne csak megbeszéljük, hogy mi volt aznap :( Nem mindig konkrétan szexre vágyom, hanem mondjuk simogatásra, meg hasonlókra, tehát nem kell szexel végződnie a dolognak. Az elején ő is sokszor kezdeményezett... De most inkább csak össze akar bújni és tv-zni.. :S

2016. dec. 13. 13:00
 10/36 anonim ***** válasza:

és ha te kezdeményezel akkor miként mennek a dolgok?

csak összebújva tv-zni akar...azért ez tényleg furcsa...


23F

2016. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!