Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerrel / óvszer nélkül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerrel / óvszer nélkül?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, fiú, ezért nem tudhatom. Milyen plusz érzések vannak a gumi nélkül csinálod, amik nincsenek, ha gumival csinálod? És ez fordítva, hogy gumival milyen plusz érzések vannak? Ha tudjátok, írjátok körbe kb. milyen ha gumival, milyen ha nélküle csináljátok. :)
2016. dec. 14. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

A férfiaknak többet elvesz a gumi az élvezetből, van akinek le is lankad tőle! Nekem csak picit másabb, nem rosszabb egyáltalán. Gumi nélkül személyesebb, csak azzal voltam gumi nélkül akit ismerek és megbízom benne. Nem gyerek végett hanem betegségek miatt.


n24

2016. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Én azt olvastam szűzként az interneten, hogy érdemes egyszerre két gumit is felhúzni, hogy tovább tarts ki. Nekem bevált!


"a gumi elvesz az érzésből annyira, hogy akár le is lankad a férfi"

Akkor nem ártana előtte gyakorolni. Vesz egy 12-es óvszert 700-800 forintért és néha abban huzigálja magának a farkát (akár síkosítóval), hogy lássa az milyen.


Kérdező, rajtam két gumi volt, amikor először punciban járt a farkam. Kb 10 percig bírtam, ami elég jónak számított.

Manapság is néha, ha úgy érzem most lehet hamar elmennék, inkább felhúzok két óvszert.


Amúgy legjobban én is gumi nélkül szeretem, de csak ha a lány szed fogamzásgátlót, mert a punciba óvszer nélkül való élvezésnél jobb dolgot a világon még nem találtak ki. De az már egy más téma.

2016. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sokat érthetsz hozzá, a kettő még inkább csak esélyes rá, hogy kiszakad...

nem tudom, hol írnak ekkora baromságot, de ez az....

2016. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Csakis azért írok, hogy ne és NE hallgass a második válaszolóra. Ha 2 gumit felhúzol akkor nagyobb az esélye a kiszakadásnak. Nagyobb a 2 gumi közti súrlódás és kilyukadhat.


"nem ártana gyakorolni" Mit? Gumiban maszturbálni? Van aki nem bírja a gumit, örülj neki hogy te bírod. Nem egy férfihez volt szerencsém akinek lelankadt mert előtte csak kapcsolata volt akivel lehetett gumi nélkül is.


2 gumit egymásra NE!! rajta van a dobozon is és utánaolvashatsz ha nekem nem hiszel.

2016. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gumival sokkal érzéketlenebbé válik a pénisz. Teljesen más világ gumi nélkül, én eddig csak gumi nélkül csináltam, mivel kapcsolataimban a nőkkel másképp oldottuk meg a védekezést. Nagy ritkán használtunk gumit, de egyáltalán nem olyan jó érzés, mint nélküle, amikor hús a hússal csusszan egymásba, főleg, amikor el is durrantam a nőben, hm... :)
2016. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

3-4:

Nekem van itthon Durex síkosító és masszázsolaj is. IGEN, A KÉT ÓVSZER KÖZÉ IS LEHET TENNI SÍKOSÍTÓT.


3

Te kipróbáltad már?


4

Igen, gumiban maszturbálni.


"Nem egy férfihez volt szerencsém akinek lelankadt mert előtte csak kapcsolata volt akivel lehetett gumi nélkül is."

Ezért mondom, hogy érdemes gumiban gyakorolni. Kamasz kortól kezdve. Gondolom a kérdező sem huszonéves még, hanem inkább 16-18 éves lehet (remélem). Sőt, írtam fentebb, hogy a két óvszer közé is lehet síkosítót tenni. Újabb einsteini szintű ötlet: A farkad és a gumi közé is lehet síkosítót tenni.


---

Várom az építő jellegű folytatásait ennek a párbeszédnek.

2016. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha elmesélem hogy milyen finom volt az amit ettem.Tudni fogod milyen íze volt?

Érted már?

Neeem?

Akkor próbáld ki!

2016. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lany vagyok. Gumival nem erezzuk egymast es nem is szeretjuk. A baratomnak pedig faj gumival. Ratapad es piszok kellemetlen erzes neki. Kb 4x csinaltuk azzal.
2016. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!