Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívánom állandóan a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívánom állandóan a párom?

Figyelt kérdés
Akkor is ha vele vagyok,és akkor is ha nem,szex után is mindig ,még akkor is ha már teljesen kielégültem,csak annyi kell,hogy rá gondoljak,hogy milyen jó volt vele ,máris újra azt érzem ,hogy ismét kívánom őt...Miért? 21/N
2016. dec. 14. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
:P hagyj minket békén kérdező. :P beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2016. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De gonosz vagy, hogy fájdítod a szívemet :D Ez normális, hajrá!
2016. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi skacok..
2016. dec. 14. 19:15
 4/7 anonim válasza:
Ez szerintem teljesen normális...
2016. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok ezzel. Ha a párod bírja a tempót akkor nincs baj, ha nem az kissé kellemetlen. Párom nem akar annyiszor szexelni mint én, ez néha elég nagy nézeteltéréseket tud generálni. :)

19/l

2016. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Az én párom partner a napi többszöri szexben ,szóval ebből nincs gond nálunk. :)
2016. dec. 14. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert szerencsés vagy. Ez a normális, hogy állandóan kívánod a párod, örülj neki.
2016. dec. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!