Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési problémáim vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési problémáim vannak a stressz miatt, félek, hogy szakítani akar a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár napja nem áll fel, bármit csinál a barátnőm, és tudom, hogy ez attól van, hogy stresszelek. Azon, hogy már megint ez lesz... És ez egy magát erősítő folyamat.

Egyszer már volt ilyen, hogy napokig nem ment, akkor sikerült megoldanunk együtt. De most megint előjött. Azt mondja, hogy őt ez tönkreteszi, nem tudja ezt így hosszú távon csinálni. Teljesen megértem, engem is kikészítene.

Mit tegyek? Nem akarok ennyi idősen tablettákat szedni. Más hogyan oldja meg az ilyen gondjait?

Nagyon szeretem, nem akarom, hogy vége legyen. Lassan egy éve vagyunk együtt, 21-22 évesek vagyunk.

Köszönöm a segítséget!



2016. dec. 14. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha a ribi menni akar akkor menjen, az ilyenre úgysem lehet majd számítani semmiben.

Próbáld ki egy másikkal, hátha.

2016. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyire könnyen feladja akkor meg is érdemli.A fiú sem gépek akiket bármikor lehet használni,egy kapcsolat ennél sokkal többet ér,ha ez miatt elhagy akkor nem is szeret Téged teljes szívéből.Mi lesz akkor ha ennél sokkal nagyobb problémák jönnek majd az életben?Nem vagy impotens majd rendbe jön minden.20/L
2016. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Pár napja nem áll fel" és a bnöd ezért akar szakitani? Ne sajnáld, menjen. Bucsuajándékként vegyél neki egy méretes dildot.
2016. dec. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az készíti ki, hogy azt feltételezi hogy már nem kívánod. SZerintem ha megnyugtatod hogy nem erről van szó, és beszélsz arról, hogy mi az ami stresszel, előrébb kerülhettek a megoldáshoz.
2016. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

4

Látod ez az. Még ha a férfinek van problémája akkor is neki kell a nője lelkét ápolgatni mert ő ettől kikészül.

Ne legyen már senki ekkora papucs.

Ha a nő nem tudja összerakni mi van akkor meg azért lapát mert egy fogyatékkal élő.

2016. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Barátommal mi is jártunk így egyszer és először megijedtem, hogy már nem kíván, de megbeszéltük a dolgokat (ugyanúgy stresszes volt ő is) és minden ment tovább szépen.

Ha elhagy, mert nem bírja a problémákat akkor menjen. Ebből az jön le, hogy nem lehet rá a bajban számítani.

2016. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Azt hiszem, kellett neki pár óra, hogy fejben helyre tegye a dolgokat. Meg fogjuk oldani közösen :)

Mégegyszer köszi, szép estét!

2016. dec. 14. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!