Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez miféle "képesség"? Ha az...

Ez miféle "képesség"? Ha az ember nem bírja a saját szüleinek elmondania, hogy borotválkozni akar?

Figyelt kérdés

Ez történt velem 14 éves koromba már vagy 2 éve akartam volna, mert suliban is szekáltak emiatt, de nem bírtam otthon megmondani, persze szüleim nem is feltételezték, hogy szeretnék, vagy ha szóba jött, akkor csak úgy elviccelték


Aki jó abban, hogy leszarja a mások gondolatait, annak ez semmiség abban biztos vagyok..


De ha egyszerűen a szüleimben nem bízok bizonyos dolgokról illetőleg, az mitől van, pl ebben??? Egyszerűen bizalmatlan voltam, nem mertem szólni..ezen kívül történt 2 hasonló témában is ugyanez, azt most inkább nem írom le


Az ő hibájuk részben, hogy bizonyos témákban ilyen cseszettül idétlenül gondolkodom vagy genetika vagy micsoda?


Readásul ezek olyan dolgok, hogy nem lehet semmi emberrel beszélgetni erről, mert akkor jön az, hogy "Nőjj már fel", "ja mert még akkor kicsi voltál" vagy szimplán nevetségenek találnak..olyan furcsa, és egyedül érzi magát emiatt az ember



2015. máj. 20. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

14 évesen teljesen természetes, hogy borotválkozol. Én is azt hittem, hogy majd hülyének néznek, vagy leszidnak. De egyszer 13 évesen elmondtam Apámnak, hogy zavar a pelyhes bajszom és erre ő azt mondta "hát akkor miért nem vágod le? Tessék használd nyugodtan az elektromos borotvámat." Erre én még mindig kicsit bátortalanul kérdeztem, hogy lehet-e már borotválkozni, meg nem fog-e megerősödni tőle. Erre ő azt mondja "Miért ne lehetne? Mi van ha megerősödik? Akkor újra levágod. Előbb-utóbb így-is úgy-is megerősödik nem?"

Egyszerűen csak mond el nekik. Valószínűleg Apád is borotválkozott 14 évesen, de ha nem akkor 15. oly mindegy.

2015. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!