Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ha egy több éves szexkap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy több éves szexkapcsolatban a csaj azt mondja, hogy nem akar többet találkozni, nektek ez milyen? Mire gondoltok ilyenkor? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatról van szó, tehát nem szabadna érzelmileg kötődni a feleknek egymáshoz szóval a helyes reakció az ha megrántja a vállát esetleg megkérdezi az okát, de az ha meg akarja tartani ezt a kapcsolatot, győzködi a másikat hogy de maradjon meg, akkor az a fél beleszeretett a másikba...
2016. dec. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb várható, hogy ez bekövetkezik. Bár inkább pár hónap után.
2016. dec. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bepalizott, ez van.
2016. dec. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen szexkapcsolatom, és úgy ért véget, hogy az utolsó találkán közölte, hogy alakul egy komoly kapcsolata. Én megköszöntem az együtt töltött időt, és mondtam neki, ha bármi változik, vagy mégsem úgy alakunának a dogok, nyugodtan keressen. Azóta nem hallottam felőle.

Persze ez mindkét fél korrektségén múlik, azon is, aki kilép, hogy közölje a valós okát, és azon is, aki elengedi, hogy ne keresse, ne zaklassa, hanem fogadja el, hogy vége.

40/F

2016. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek a négyessel! Ha szex kapcsolat, ha nem, ha évek óta tart, ha nem, akkoris fontos a korrektség. Engem jó párszor kifejezetten durván koptattak le. (35 F) Ezt nem szabad tenned! Üljetek, lebeszéljétek át, szépen korrektül. Ez a lényeg!
2016. dec. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!