Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan férfit, aki prostitu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfit, aki prostituálthoz jár, az olyat egyáltalán nem zavarja, hogy mivel foglalkozik a lány és hogy közvetlen előtte más férfiakkal közösülhetett?

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 08:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%

De zavarja! Valószínű ezért jár ilyen helyre!

Egyéb okos kérdés?

2016. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%
ha normális lányhoz mész az együttlétek előtt, után fürdik tehát semmit nem veszel észre belőle. Illetve hatalmas élményt tud nyújtani egy ilyen lány.. nem vagyok egy nagy prostihoz járó de már próbáltam, és hát olyan tapasztalatuk van az ilyen lányoknak, hogy a pasik olyat élveznek, hogy csak na..
2016. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam ilyenen, de ez a dolog visszatart..
2016. dec. 16. 09:47
 4/33 A kérdező kommentje:

# 1 Én gondoltam, hogy zavarja, de valaki nem tehet mást, ha nem jut más..

Nekem jut, csak kíváncsi vagyok milyen lenne egy ilyen lánnyal..

2016. dec. 16. 09:50
 5/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ha zavarná nem járna prostihoz
2016. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Nem a gyerekeid anyját keresed benne hanem egy jo b...st. Volt már olyan is, hogy amikor megérkeztem a lány mondta, hgy az elözö kuncsaftokkal megcsuszott, még valakivel most kezdi. Megvárom vagy a barátnöjét választom inkább? Megvártam. Szerintem jol jártam:-))
2016. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%

Miért a "barátnővel" nem ugyanez van?

Az örömlányok legalább védekeznek, és vigyáznak magukra. Amíg a barátnők, meg eltitkolják előtted a múltjukat. Némelyiken, részegen végigmegy a fél város, te meg feleségül veszed. Vajon miért titkolják, ha különbek az örömlányoknál?

Az örömlányok legalább nem hazudoznak, titkolóznak, náluk nincs kellemetlen meglepetés. Velük legalább azt kapod a pénzedért, amit kérsz.

De felmerül a kérdés is, hogy most akkor ki is a prostituált?

2016. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

# 7

Ilyen hozzáállással ne csodálkozz. Ha szerinted minden nő ilyen, akkor baj van a fejedben. A prostituált az, aki pénzért árulja a testét. pénzért.

2016. dec. 16. 14:30
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Egy ún rendes nőt is megba*hatott a fél város.
2016. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem tudhatod. Éppen ezért volt erős kijelentés. De mégsem annyi nyilván, mint amennyi kuncsaftja egy prostinak van. Neki egy nap több pasi jut.

Míg egy átlag nőnek ettől jóval kevesebb szerintem. Még egy olyan nőnek sincs ennyi, akit r**ancnak bélyegeznek.

2016. dec. 16. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!