Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, mit gondoltok mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mit gondoltok mikor egy nőről ezt tujátok?

Figyelt kérdés
Azt hogy nincs párja néhány hónapja és egy beszélgetés során olyasmi utalás hangzik el, amiből arra következtettek, hogy valamelyest vágyna már szexre?
2016. dec. 16. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én azt gondolnám róla, hogy egészséges nő, akinek szüksége van az evés, ivás, alváson kívül a szexre is!
2016. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Emiatt vonzóbb lenne?

Felkeltené az érdeklődésed?

2016. dec. 16. 20:07
 3/10 Bummer ***** válasza:
Egészséges érzelmű, egészséges vágyakkal rendelkezik, aki nem hazudik magának és ha burkolt utalás van társalgásban akkor még azt is tudja tisztes formában kifejezni, ami adott esetben izgalmas "vibrálást" is adhat a társalgásnak.
2016. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen, hiszen én is pasiból vagyok! De nem arra gondolnék, hogy pont rám vágyik! :-D

Ez nagyban függ attól, hogy milyen kapcsolatban vagytok?

2016. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Privát felkérésre nem válaszolok!
2016. dec. 16. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:
?
2016. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6# munkatársak
2016. dec. 16. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
És régóta? Bizalmas kapcsolatban vannak? Vagyis köközelebbi mint munkatársak? Esetleg már már barátok?
2016. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szokták ezt így kimondani a nők.

Azt gondolnám csak kiváncsi mit lépek rá.

Azt hogy lehetne-e köztünk szex úgyis tudom abból hogy milyen viszonyban vagyunk, felesleges ilyeneket elkottyantani.

2016. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Eddig meleg volt es most dobbent ra ,hogy a pasik az igaziak...?
2016. dec. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!