Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyilvános szex mehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános szex mehet?

Figyelt kérdés
A párommal másfél hónapja vagyunk együtt, és nagyon kívánjuk egymást mindig. Most már pár napja nem találkoztunk, és holnap találkozunk néhány órára, de csak a városban. Már most nagyon vágyom rá, és ez valószínűleg kölcsönös, a csókcsaták pedig még inkább fel fognak hergelni, szóval arra gondoltam, ha így lesz, keresünk egy félreeső helyet, és rámászok. Mivel még ilyesmire nem volt példa, nem tudom, hogy fog reagálni? Te hogy reagálnál pasiként? Ő szokta kezdeményezni a nyelves, vadulós csókot nyilvános helyeken, meg a popsimat szokta megfogni közben, talán akkor a továbbiakat sem utasítaná el, nem? Hely ötleteket is adhattok. Van szinte minden a közelben, mert városközpontban leszünk...pláza, sétálóutca, éttermek, stb. Gondolom nem a hidegben kéne :D
2016. dec. 16. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom... Én pasiként örülnék neki. Az ilyet általában én szoktam kezdeményezni. Buszon, buszmegállóba, moziba stb... Moziba pulcsit terítesz a farkához, és az alatt simán tudod verni. Miközben ő simogatja a p*ncidat. Buszmegnnél is akkor jó ha sötét van. És olyan helyen van ahol, kevesen szálnak fel. Busznál pedig a hátsó üléseknél a mozi kombó tökéletesen megfelelő. Szexre pedig eldugottabb erdős rész megfelelő. Jó bementek az erdőbe. Szexhez nem kell lefeküdni, lehet azt állva is csinálni. Vagy kutyába az is jobb mintha, feküdnétek. Étterem wc sem rossz. Pláza próba fülke sem. De max csak pettingelni való helyek. Esetleg kerestek egy olyan beton részt, ahova ha ülsz pont megfelelő magasságba vagy. 2-3 vastagabb ruha darab megteszi, hogy ne fázz fel.:)
2016. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hoppaaa ilyen otletek😁😁😁
2016. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vörösmarty tér, karácsonyi vásár! Akkora tömegben fel sem tűnik! :-)
2016. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Parkok..stb!

Mi mindig meg tudjuk oldani a párommal..de ilyen időben nem szabadtéren szexelünk

2017. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!