Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már nudista strandon vagy egyéb nyilvános helyen?

Figyelt kérdés
(zavart ha megláttak, vagy nem fordult ilyen elő? :D )

2016. júl. 12. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Parkoloban, balatonban, probafulkeben, kilatoban...nem erdekelt h meglatnak-e
2016. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
1. Remélem, a borsos kis csekk befizetése sem fog érdekelni, ha feljelentenek. :)
2016. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvános helyen igen, nudista strandon nem. Az nem arra való, ki is tiltottak volna minket, ha ott csináljuk. A két dolognak nincs köze egymáshoz.
2016. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
3. Naná, mert a "nyilvános hely" meg arra való.
2016. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen - leginkább kilátókban - de nudista strandon soha!
2019. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mizse2l válasza:
50%

Szia, nekem volt egy par elmenyem.


Napon fekves kozben nudista strandon kiverte a partnerem kezzel, csodas erzes volt.


Volt hogy elhivtam egy lanyt Delegyhazara nudistra strandra, megkertem jatszon a felallo farkammal, persze nem volt senki korulottunk. Huzogatta szep lassan, kb 30 mp mulva elsult, a kezen folyt a sperma, nem is szamitott ra, meglepodott, csodas volt az erzes latni a reakciojat. Kicsit kesobb, amikor mar ujra felallt, megdugtam. Hatalmas a terulet, igy nem masok elott csinaltuk, de epp johetett volna valaki arra...


Szinten delegyhazan egy epp nem lakott bungallo elokertjeben rault a partnerem a farkamra, kb egy perc mulva jottek paran es meglattak, mi meg ijedve tovabb setaltunk.


Volt, hogy satorban leszopott, de nem vehette eszre senki, mert lenyelte az anyagot.


Egy masik, elhagyatottab naturista helyen volt egy sutogetes szervezbe, partneremmel odebbsetaltunk, egy fa toveben kezzel verte, utana rault majd a hasara elveztem, de letoroltuk, mire visszasetaltunk a tobbi emberhez.

2021. okt. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nudista strandon szexelni ugyanolyan parasztság, mint templomban fingani!
2021. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!