Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nos az van hogy sok sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos az van hogy sok sok fétisemet szeretném eldobni, mert az van hogy azoktól függve csak kevés ember képes izgalomba hozni. Lehet ilyet?

Figyelt kérdés
Pontosabban arcszőrzet és szakáll nélkül nem is érdekel egy pasi sem. Szörnyen külsőségesnek érzem magam. És tökre unom ezt, valószínüleg a kérdés is csak agymenésem eredménye....Mert még nem voltam szerelmes ugye..fuhh ez más.

2016. dec. 18. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Most akkor csak ennyi fétised van, hogy legyen arcszőrzete? Sok faszinak van, lévén divat. Nekem is.
2016. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez csak egy :D
2016. dec. 18. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a többi? :) Ez az egy még nem túl teljesíthetetlen :)
2016. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szőrszálanként értette a kérdező, azért mondja, hogy sok. De nem akarok én se szőrszálhasogató lenni.


Szerény kicsi magánemberként vélemény, hogy ez még teljesen normális is lehet, de ha ennyire zavar, feltétlen fel kéne keresned szexuálpszichológust. Hogy az életed, lelked többi dolga mennyire van rendben, nem tudom, nem is tartozik rám, de egy terápia jó hatással lehet a szexuális területre is, akkor is, ha nem célzottan ezzel foglalkoztok.

2016. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
A törpéset tényleg hagyd el. a többi maradhat.
2016. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bajusz, körszakáll.

Ez már kettő :D

2016. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a komolytalanokat is :D

Most nem mennék bele a részletekbe, annyit azért elmondhatok hogy a törpefétisem nincsen :D

2016. dec. 19. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nemér, hogy csak megszellőzteted, hogy van egy csomó fétised, aztán meg nem mondod el, hogy mik :)
2016. dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hun_74 ***** válasza:
44%
Óvakodj a törpétöl... :D
2016. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!