Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hogyan lehet ép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet ép ésszel kibírni egy 30 percen át tartó folyamatos és nagyon intenzív orgazmust, hogy az ember végig tudatánál legyen és az utolsó percét is élvezze?

Figyelt kérdés
Olvastam egy oldalon olyat, hogy egy speciális és bensőséges erotikus masszázs egyeseknél akár 30 percen át tartó folyamatos orgazmust is előidézhet. Azt írták róla, hogy az átlag kb. 2 perc, viszont ha jobban belegondolok, én már lehet, hogy a második perc végén várnám, mikor is lesz vége, mert egyfajta "tébolyult" állapotban érezném magam a féktelen és nagyon erős gyönyörérzettől. Az még éppen jó lenne, de egy 30 perces orgazmustól szerintem én már begolyóznék a végén, akármilyen jól is esik, a jóból is megárt a sok.
2016. dec. 8. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leoffolná magát a szervezeted vagy az agyad.

A brutálisan erős fájdalomnál sem érzel már semmit, mert sokkhatás alatt vagy és az agyad leblokkolja az érzékelést.

2016. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valami prosztatamasszázs?
2018. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy az elnyújtott szexuális orgazmus?
2018. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!