Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A striáim miatt nem merek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A striáim miatt nem merek levetkőzni senki előtt. Lányok, ti hogy tudtátok ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdés azokhoz szól akiknek szintén van. Nekem a hasamon és a mellemen is vannak. Nem pirosak, bőrszínűek de látszódnak mert ugye "kidudorodnak" a bőrömből minimálisan... emiatt soha nem mertem senki előtt levetkőzni még pedig szeretnék már szexelni...

19L


2016. máj. 28. 19:36
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Úgy, hogy egy normál férfit nem érdekli. 28/F
2016. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, tényleg nem fogja zavarni azt a srácot, aki szeret téged! Tapasztalatból beszélek.


Nekem nagyon feltűnő striáim vannak, nagyon csúnyák. Sok lila közülük, kevés a bőrszínű, és főleg a combom két oldalán van. Én is aggódtam emiatt, de soha egy barátomat sem zavarta (vagy legalábbis senki sem tett rá megjegyzést, és vonzónak tartottak). A jelenlegi páromat direkt megkérdeztem, mit gondol, és azt mondta, neki tetszenek a striáim! :)

21N

2016. máj. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem normális fiút nem zavarja az ilyen, vagy engem nem zavarna :)

20/F

2016. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy párkapcsolatban senkit nem érdekelnek.
2016. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a normális fiúk véleménye érdekel, akkor egy tanácsot hadd adjak. Én pont az a pasi vagyok aki általában csak kalandra hajt, semmi mély érzelem. De őszintén szólva még engem is teljesen hidegen hagynak a striák, szóval ez nem csak kapcsolaton belül oké, hanem mindenhogy. Egyszerűen senkinek sincs tökéletes teste. Voltam olyan nővel akinek tényleg hatalmas csiklója volt, szabályosan kiállt mint egy kis pénisz, volt egy másik akinek a mellbimbója mellett egy megtermett barna "mazsola" volt stb. És lehet hogy a 16 éves srácok most fújogni fognak, de óriásit élveztem mindkettőjükkel. Persze, egy fél pillanatra megakadt rajtuk a szemem, de ennyi. Voltam kb. 3 striás csajjal is, velük is jó volt, azon egy pillanatig se fagytam le, kb. annyira érdekelt mintha lett volna egy minimális narancsbőrük. Persze biztos vannak idióták, de velük nem kell foglalkozni. Olyan is van aki kiakad ha valakinek túl sötét vagy túl világos a mellbimbója, vagy akinek egyből elmegy a kedve ha egy csaj csupasz vagy szőrös. Ha belefutsz egy ilyenbe, akkor keresel másikat. ;)
2016. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tetováltass rájuk
2016. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sose problémáztam ezen.

Azon csodálkoztam, hogy több pasim is megkérdezte, hogy "az meg mi?" Azt hitték, ilyen csak a terheseknek van, és akik valaha jó kövérek voltak.

De aztán nem volt gond sose belőle.

2016. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én fiú vagyok nekem is szét van a vállam honajba karjaim még alkaron is senkit nem zavar szerintem.Vagy is nem is érdekel. :D

Normális emberek nem is foglalkoznak esetleg azok szoktak akiknek nem lehet meg felelni.

2016. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat! :)
2016. máj. 28. 22:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy normális férfit nemzavar.Az egykori páromnak is volt.Sőt neki a mellei is lógtak.Olyan önbizalom hiányos volt,hogy még nekem is csak hetek után engedte meg csak hogy levegyem a felsőjét s anélkül szeretkezzünk.

Majd pár év múlva,úgy megerősödött az önbizalma hogy félre lépegetett,majd hetente,havonta más pasival kavart.Szerencsére már nem mellettem.

Na ennyit az önbizalomról.:)


Kedves kérdező.Biztos lesz egy normális srác aki nem ezalapján fog majd dönteni.

2016. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!