Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a férfiak szeretik "taperolni" a nőket?

Figyelt kérdés
Eddig az összes kapcsolatomban én simogattam, fogdostam, maszíroztam (vagy épp szájjal-nyelvvel kényeztettem) stb-stb az aktuális barátnőmet, amit mindegyik nagyon élvezett, de valahogy ezt egyik sem akarta viszonozni. Legalábbis csak töredékét. Teljesen elveszi az önbecsülésem, hogy engem nem akar semelyik nő olyan szinten kényeztetni, mint ahogy én kényeztetem őket. Pedig azt mondja mindegyik, hogy szereti a testem. Kényelmesek lennének?

2016. dec. 19. 12:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ahogy lányok oda szokták tenni a paso kezét magukra, ahol szeretnék ha tapiznák őket, úgy te is fogd meg a csuklóját és tedd magadra a kezét. Kezdd derékon, azután lehet izgibb és intimebb helyeken.
2016. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt szoktam, odatenni a kezét, de bakker, magától nem megy neki? Az én kezemet nem kell sehová rakosgatni, mert imádok mindenhol hozzáérni.
2016. dec. 19. 12:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
irányitani kell őket, szokd meg
2016. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolat legelején vagytok lehet nem tudja, hogy neked ez tetszene e vagy hasonló nem akar beégni... Bár egy hosszú távú kapcsolatban szerintem alap hogy a lány is kedveskedik ilyen módon a párjának. Függetlenül attól hogy most szex lesz belőle vagy sem.. 22 L
2016. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát én sem, tudom, hogy tetszik-e neki, de azért csak csinálom, mert nem bírom megállni. Az mindenkinek tetszett eddig, hogy vertikálisan haladva végigsimogattam, pusziltam (persze főleg a nyelvemet használva), szájtól tarkóig :D
2016. dec. 19. 12:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Tetszik az, ha erogén zónákat éribt
2016. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Persze, hogy érint. Azért írtam, hogy vertikálisan haladva:) Magyarul szájtól/nyaktól lefelé véve az irányt, illetve tarkótól lefelé...
2016. dec. 19. 13:07
 8/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szeretem kényeztetni a pasimat. Ilyen módon is. De az az igazi, ha magától csinálja, szerintem ne kérd ilyenre, mert ha akarná akkor csinálná.
2016. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
39 éves nőként írom. Mi, nők egész különbözőek vagyunk, akárcsak a férfiak. Ha neked ez kell, mondd. Én volt hogy belső combot nyalitam,de nem vált be, csak a péniszt akarta, vadul szopatni. Volt, akinél meg a vadulás tetszett visszakeltést. Szóval, senkinek sincs a homlokára írva, de szája van, és ha beszél vele, nem szégyen, hanem normális dolog.
2016. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na ezaz, hogy nem csinálja. De legalább vannak ilyen lányok ezek szerint, csak én nem találkozom velük.
2016. dec. 19. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!