Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak a férfiak szeretik "taperolni" a nőket?

Figyelt kérdés
Eddig az összes kapcsolatomban én simogattam, fogdostam, maszíroztam (vagy épp szájjal-nyelvvel kényeztettem) stb-stb az aktuális barátnőmet, amit mindegyik nagyon élvezett, de valahogy ezt egyik sem akarta viszonozni. Legalábbis csak töredékét. Teljesen elveszi az önbecsülésem, hogy engem nem akar semelyik nő olyan szinten kényeztetni, mint ahogy én kényeztetem őket. Pedig azt mondja mindegyik, hogy szereti a testem. Kényelmesek lennének?

2016. dec. 19. 12:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9-es köszönöm szépen a választ. Okés végülis igazad van, lehet, hogy csak nekem nagy a fusztrációm már (habár többször is kértem, mondtam, hogy mit szeretnék, de mindig csak akkor csinálta amikor kértem, legközelebb valahogy "elfelejtődött")
2016. dec. 19. 13:20
 12/17 anonim ***** válasza:
a nők elvárják a kényeztetést de utálják viszonozni... te nyalásnál figyelj a csiklóra, a g pontra, midnen kis miliméteres erogén zónáját izgasd minél jobban, ők meg a herét nem képesek nyalni/szívogatni maguktól csak kérésre...
2016. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na erről beszélek.
2016. dec. 19. 13:25
 14/17 anonim ***** válasza:
en ugy szoktam elaludni hogy fogom a paromnak 20l
2016. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jól meg is dugnám a markodat :D
2016. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is ilyen voltam, hogy csak vártam, hogy a fiú adjon, érintsen. A barátnőim szintén. Mintha ez valami szokás lenne, hogy a férfi akarjon és mutassa ki. Amióta idősebb vagyok, megváltozott. Nem érdekel mit gondol rólam a pasi, élvezem a testét, a bőrét, a kezemmel, a nyelvemmel, mindennel. Teljesen más így, hatalmas az élvezeti különbség, és nagyon bánom, hogy korábban nem fedeztem fel úgy a pasijaim testét, mint manapság. Nekem erre meg kellett érni, hogy nem kell úgy tenni, mintha csak a férfi akarná. Szerintem ezzel sok lány/nő van így.
2016. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na ez elég kielégítő válasz volt :)
2016. dec. 19. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!