Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek az ehhez hasonló erotikus történetek?

Figyelt kérdés

Bocs srácok, ez most a lányoknak szól!


Miután végre kettesben tudunk lenni, egyből jobb lesz a légkör a szobában.

Láthatom kedves mosolyodat, majd leülünk az ágyra tovább beszélgetni. Egyszer

csak elkap egy érzés...nagyon meg akarlak csókolni. Egyre közelebb hajolok hozzád,

mire rájössz hogy túl közel vagyok. Végre összeérnek az ajkaink miközben karjaimmal közelebb húzlak magamhoz.

Egyre jobban kívánlak, és meg is érzed hogy a combodon, hogy feláll nekem. Közben a nyelvem

az ajkaid közt a szádba dugom és mikor a te nyelvedhez ér, teljesen elvesztem a kontrollt.

a lábaidat szétnyitom és az ölembe ültetlek, a karjaidat a nyakam köré teszem, és úgy öleljük egymást.

Majd a kezeimet becsúsztatom a felsőd alá...feltűröm a melltartódig, és simogatom a hátadat. Eközben folyamatosan

csókolózunk...majd elkezdem levenni a felsődet, és a hátadra fektetlek az ágyon, majd a hasadon kezded el érezni ajkaimat, hogy

amelyek egyre lejjebb haladnak. Közben kigombolom a nadrágodat, és egyre lejjebb csúsztatom rajtad, míg végül teljesen leveszem.

Ekkor én is leveszem a pólómat, és a nadrágomat, és csak fehérneműben vagyunk egymás előtt. Ezt követően újra ölelni akarlak, és a karjaimon támaszkodva "fekszem rád" és csókollak téged újra. Közben a kezeimmel a melltartódat csatolom ki de a nyelvem a szádban van még.

Közben érzed hogy teljesen merev vagyok és nagyon akarlak téged.

Ezután elkezded érezni a nyakadon az ajkaimat, és egy kicsit a fogaimat is. Nem annyira h fájjon csak hogy még jobban felizgasson :P

Közben a kezem a hasadat simogatja és miután eléri a bugyidat, érzed ahogy a csiklódat izgatja.

Ezután elkezdek lefelé haladni az ajkaimmal végigcsókolom a hasadat, és ahogy elérem a bugyidat, a kezeimmel lecsúsztatom rólad,

és a már nem csak az ajkaimat, hanem a nyelvemet is érzed...egyre lejjebb. Majd eléri a nyelvem a csiklódat és érzed ahogy gyengéden

le-fel halad végig ott....


Ha tetszik írok folytatást ;)



2016. dec. 19. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt végig fogom olvasni?:D
2016. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
túl hosszú, és nincs tagolva, nem olvasom el.
2016. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb 15 évesen irogatott egyik haverom ilyesmit. :)

Azóta eltelt 20 év. Most már inkább az izgat, ha csinálják, nem az ha olvasom...

2016. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó :) leírhatnád a folytatást..;)
2016. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ne fejezd be...

Maradjon inkább így! Majd ha 13 leszel folytatod!

2016. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jo fantaziad van, nem is rossz az iras, de rengeteg a szoismetles, a kozben-t kb. 5x leirtad.


Tagolni kene a szoveget, illetve a szavak ritmusa nagyon gyors.

2016. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akár még jó is lehetne, de pont a lényeg vész el nekem: a lassúság, a rejtély, az utalások, ez túl direkt, nem tudom, én régen nagyon szerettem ilyeneket olvasni, meg írni is, de ez csak majdnem ébresztett valamit bennem, aztán tovább rohant, tényleg olyan, mint egy iskolás fogalmazás...
2016. dec. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jsbsnaj ***** válasza:
Szerintem jó
2019. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!