Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy haverom azt mondta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom azt mondta, hogy nem szabad 10/10-es lánnyal járni, még ha lehetőség adódik is rá az életben. Szerintetek mennyire ésszerű a logikája?

Figyelt kérdés

Ezt az instát mutattam neki [link] és elkezdtünk témázni erről.

Azzal érvelt, hogy az ilyen lányokra nagy a kereslet, tehát élete során folyamatosan ajánlatokat fog kapni, és matematikailag lehetetlen hosszútávon, hogy egyszer se csábulna el, bármennyire is jó pasi valaki.

Tehát az ilyen lányokat csak 1 éjszakás kalandra vagy szexkapcsolatra szabad elvállalni.



2016. dec. 19. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapból a pi-csáját mutogatja egy nyilvános közösségi oldalon, szerinted mennyire lehet liberális felfogású nő a nemi életét tekintve?

Attól függetlenül is csak szexre kéne, hogy 10/10-es.

Szép lányok is léteznek normális neveltetéssel, értékrenddel, megfelelési kényszer, figyelem- és önbizalomhiány nélkül.

2016. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"matematikailag lehetetlen hosszútávon, hogy egyszer se csábulna el"


Ez nem úgy van, hogy minden lányban van egy 'p' valószínűségi állandó, amely minden új találkozáskor kiértékelődik, és ezért egy geometriai eloszlással megmondhatod, hogy mikorra várható az első megcsalás. Bizonyos csajok az életben nem fogják megcsalni a szerelmüket, mások akkor is, ha egyébként nem olyan népszerűek kinézet alapján. Nem is beszélve azokról, akik nem tudnak találni szeretőt, de ettől függetlenül rossz természetűek (egy "csúnyácska" lány sem fog hanyatt esni, hogy jaj de rendes vagy, hogy megszántad, és lefeküdtél vele, és életed végéig a szexrabszolgád lesz...).


De ha neked a haverod logikája jó önigazolást jelent arra, hogy ne kezdeményezz valakivel szemben - nos, akkor nem akarom ezt elrontani!

2016. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Egyrészt mindenkinek más a 10/10 valamilyen szinten. Valakinek a kövérebbek tetszenek, valakinek a vékonyak, valakinek valahol a kettő között... ugyan ez mellméretben és minden egyéb, az arcról már nem is beszélve. A linkelt lány számomra pl. nem 10/10.

És aki számodra az, lehet másnál nem. Sőt, akibe szerelmes lesz valószínűleg ő Nálad 10/10-es lesz. De attól még, hogy szerelmes vagy belé és tetszik nem jelenti azt amit írsz... :)

2016. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

A haverod valószínűleg 13 éves! És nagy valószínűséggel hatalmas élettapasztalata van!

Hallgasd meg nagyon hogy mit mond!

Azután felejtsd el a francba!

2016. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

én az életben eddig egy 10/10es csajt láttam, emily ratajkowskit, pedig már 21 éve pesten azaz egy nagyvárosban élek.

ez a csajszi csak egy erős nyolcas, max 9

2016. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

10/10 nem létezik ... az egy viszonyítási alap, értsd: ha képbejön egy másik lány, aki jobban tetszik, akk az 11/10-es lesz?

-illetve úgy lehet felfogni h relatíve 10/10-es az a csaj neked, akibe rózsaszín köd szintjén belezúgtál, azaz elmész egy partyba, ahol pl a linkelt lány szintű fullos lányok illegetik magukat, s te észre sem veszed azokat


-más: ha meg ilyen lányokat fogsz durrantgatni, akk grat!

2016. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A haverod jól el van tájolva. Először is, ez a pontozás szubjektív. Másodszor, a személyiség nem a külső függvénye, ez csak egy általánosítás. Attól, hogy valaki (számodra)10/10, még lehet egy értékes, kedves, szerény, értelmes lány. A képeken lévő lány viszont kivételt képez ez alól, mert aki több ezer képen pucsít alulöltözve az egész világnak, annak az értékrendje valószínűleg nem illeszkedik egy komoly kapcsolathoz. Ráadásul egy befutott modellről beszélünk.
2016. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%

Ezt a sok eltévelyedett embert itt gyakorin... A kérdés, hogy 10-ből 10 megdugná a képen levő nőt vagy nem. A válasz igen, szóval 10/10-es.


Feszes, gömbölyű, vékony. Igazi nő.

2016. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as: Ne haragudj, de pocsék a szövegértelmezésed! Lol!
2016. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dugnám meg. Van némi szexuális tapasztalatom, így tudom, hogy még csakis kizárólag szexre is találok jobbat. Nálam nem az a legvonzóbb, aki a leginkább próbál tökéletességre törekedni (hiába van instant merevedést okozó feneke), egészen addig, míg válik belőle egy feltehetőleg orbitálisan üres, neten p icsáját mutogató élőlény. 18-20 évesen, minimális szexuális tapasztalattal ahátam mögött oda lettem volna érte, de most már dögunalmas lenne nekem egy ilyen nő. Egy kevésbé magamutogató, kevésbé "megcsinált", de még bőven csinos, szép, mellé intelligens, nyitott, perverz nő milliószor jobb szexpartner (nekem). Barátnőnek meg főleg nem kéne.
2016. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!