Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszem neki vagy vonzódik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Az előzmények itt vannak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

De bemásolom mi volt:

Magántanárhoz járok egy éve egy nálam kb 4-5 évvel idősebb sráchoz. az utóbbi időben észrevettem, hogy kicsit furán viselkedik velem. Az egyik, hogy ebben az évben elég nagyok a hangulatingadozásai, hol jóban vagyunk, viccelődünk, csevegünk pár mondatot, hol pedig teljesen fagyos, és tök hülyének érzem magam, ha mondok valami megjegyzést. ez nagyon zavar mert nem tudom legközelebb mire számíthatok.

úgy egy hónapja volt hogy először megnézett, bókolt, milyen csinos vagyok, mennyire kiöltöztem (nem, teljesen egyszerű ruhában voltam, mg kivágva sem volt) és megnézte a melleimet is. utána alkalmakkor megint fagyos volt aztán megint észrevettem, hogy furán néz rám megint bókolt, milyen szép a felsőm. az óra végén beszéltünk még pár mondatot, s éreztem, hogy nem akarja hogy menjek. totál velem szemben fordulva végig nézte ahogyan felöltözöm és magamom éreztem a tekintetét mikor kifelé mentem, hogy néz utánam és megdicsérte a hajam, hogy milyen szép ez az új szín (nem is lett befestve). persze utána megint fagyis lett és alig mertem neki szólni, hogy küldje át a hanganyagot.

mikor legutóbb voltam nála órán, megint kedves volt és megjegyezte milyen finom illatom van, lehetett vele csevegni.

azóta eltelt másfél hét, azóta nem láttam mert beteg volt, szóval gondolom megint a fagyos énjére számíthatok.

amúgy menyasszonya van a srácnak meg én nem is gondolok rá úgy mint pasi. de az érdekelne vajon miért ilyen velem? nyár elején volt egy kis összezörrenésünk, én eleinte annak tulajdonítottam a bunkóságát, csak már nem vagyok benne biztos.


Azóta kétszer voltam nála de most elmaradtak a bókok, nem dicsért meg, meg semmi, viszont sokkal közvetlenebb lett, mint előtte bármikor is, rendesen mentek a poénkodások, hülyéskedések, meg beszélgettünk is. elég jó hangulatú órák voltak, végignevettem őket, kicsit mintha ilyen barátkozós lett volna a hangulat. nem ilyen tanár-diák viszony volt hanem kicsit ilyen barátibb. meg abból is gondolom, hogy nem tetszem neki, mert feszélyezte, mikor hozzá kellett érnie a könyvemhez, mondta is, de aztán csak ő húzogatta alá benne a lényeges dolgokat. ja és nagyon régóta nem volt velem kicsit sem bunkó, sőt.

szóval nem tudom, nektek mi a véleményetek a dologról, hogy tetszem-e neki vagy sem (én mondjuk örülnék, ha nem, de szeretném tudni a választ)?


21/L


2016. dec. 19. 23:33
 1/1 anonim válasza:
Finoman, kérdezd meg tőle, hogy mik ezek a hangulatingadozásai, hogy te csinálsz-e olyat ami zavarja? Így tudsz a legkönyebben utána járni.
2016. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!