Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt tudom, hogy tetszem neki,...

Azt tudom, hogy tetszem neki, tehát, hogy szexuálisan vonzódik hozzám. Az érdekel-ne, hogy van e ebben több? 22L

Figyelt kérdés
Szóval a srác be-be szólogat, cukkol, általa kreált becenevet ad nekem, de sokszor édesnek hív. Szeret bosszantani (sosem sértő, bár olyan volt, hogy nagyon akart bosszantani), olykor mások előtt is, (pl. a kollégámnak beszólt, hogy ne hagyják hogy lustálkodjak) de ha a közvetlen közelében vagyok, nem olyan merész, inkább olyan kisfiúsan aranyos, zavarban van. Persze változó. Van, hogy összeszedi magát és akkor is tesz valami megjegyzést. De én is. :D
2015. márc. 6. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én sohasem szólogattam be annak, aki tetszett nekem, igaz én senkinek sem szólok be. Talán emiatt a felszínes és retardált szokás mellőzése miatt tartanak unalmasnak....

De hát ilyen egy világban élünk.

2015. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne beszélned vele erről, akkor nem kéne találgatni és máris tudnád a választ.
2015. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!