Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes nők miért hiszik, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők miért hiszik, hogy azzal, hogy lefekszenek egy pasival, a pasi majd beléjük szeret?

Figyelt kérdés
Most arra a helyzetre gondolok, amikor egy pasi csupán szexuálisan tartja vonzónak a belé fülig szerelmes nőt, erre a nő szétteszi a lábát, a pasi persze él a lehetőséggel, aztán bumm! Nem lesz kapcsolat a dologból mégsem. De nyilvánvaló, hogy nem lett volna kettejük közt semmi sem, mert a pasi nem kezdeményezett se randevút, se semmit. Az ilyen nők azt hiszik, hogy annyira jók az ágyban, hogyha lefekszenek valakivel, az beléjük fog rögtön esni? Vagy miért? Én lányként egyáltalán nem látok ebben logikát. Mármint, ha a pasi egyáltalán nem próbálta meg a dolgokat romantikusabb irányba terelni, max megfektetni próbálta a nőszemélyt, akkor nem tökre egyértelmű, hogy nem lesz love sztori a helyzetből?

2016. dec. 21. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ez fordítva is jó kérdés ..
2016. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Mert elhiszik a saját általánosításukat, hogy "minden férfi szexmániás" meg "csak az kő nekik"...


És a legtöbb amit ezek a nők (a többiek nem) adni tudnak az két mell meg egy hüvely... Aztán ennyi.

2016. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Én pont fordítva gondolom,minél tovább kell egy pasinak tepernie,hogy megkaphasson,annál valószínűbb,hogy belémszeret.Ez eddig 90%-ban így is volt.Persze nem hónapokig kell húzni,de legalább pár hétig érdemes.Annál értékesebb vagy a szemében,minél nehezebben kapható vagy.Én ugyanígy a férfiakról is azt gondolom,hogy csak azokat veszem komolyan,akik nem egyből leteperni akarnak.


Ha valakivel hamar lefeküdtem,az azért volt,mert csak szexet akartam tőle és akkor a másik fél sem akart mást.Ismétlést igen,de kapcsolatot nem nagyon :)

20L

2016. dec. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Régen rossz az ha egy fiút csak a testével tud megfogni egy lány,értelmesebb pasik nem erre vágynak.20/L
2016. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Mert hülyék és mást amúgy se tudnak nyújtani.
2016. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%

#3

Baromság

2016. dec. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 nem az,hidd csak el,tapasztalatból beszélek.1 éve szingli vagyok,ezidő alatt rengeteg pasival ismerkedtem,szóval jócskán van tapasztalatom.Mondjuk nekem tökmindegy,hogy mit gondolsz erről,én akkor is így állok a dologhoz :D
2016. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"nem az,hidd csak el,tapasztalatból beszélek"


Nem histem el.


"1 éve szingli vagyok,ezidő alatt rengeteg pasival ismerkedtem,szóval jócskán van tapasztalatom"


Rib*c


"Mondjuk nekem tökmindegy,hogy mit gondolsz erről,én akkor is így állok a dologhoz :D"


Ja azért háborodtál fel.

Amúgy csak a kiéhezett vesztesek pitiznek. Egy határozott faszi kiröhög és otthagy. Nagyon nem azon fog múlni, hogy játsszid az elérhetetlent. Aki így tesz az egy szűzqurva és nem lehet komolyan venni.

2016. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj istenem,nem arról beszélek,hogy játszani kell az elérhetetlent(pedig most álszenteskedsz,mert a pasik nagy részének pont ez jön be:).Azt mondom,hogy nem kell egyből odaadni magad.Vagy neked már az is r*b*nc,aki nem szexel az első randin,hanem vár? :D Mindenki r*b*?Amúgy nem tudom,hogy honnan tudnád,hogy mi kell a pasiknak,te az vagy,így gondolom túl sok tapasztalatod nincs a pasizásban.


Amúgy láttam már máshol is kommenteidet és baromi rosszindulatú és kötekedős vagy,nem véletlenül vagy így lepontozva.

2016. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert maguk is éretlenek.

Egy Féfri számára akkor értékes a Nő személye, ha tud és érdemes is küzdenie érte. Ami könnyen jön, az könnyen is megy.

Ha a Nő szexen kívül mással nem tudja felkelteni az érdeklődését a férfinak, akkor az veszett ügy.

Legfeljebb a szűz fiúk működhetnek így. Az első kellemes élmény után szerelembe esnek. :)

2016. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!