Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülök hibája hogy a lányuk...

A szülök hibája hogy a lányuk elk*rvul? Itt azt értem hogy elmegy buliba aztán össze szed 1 pasit járnak 1 hetet lefekszenek egymással, utána dobja a csajt a pasi,

Figyelt kérdés
csaj meg 1 nap után összejön egy másik fiúval akit meg össze vissza csal. ez normális?? Az egyik barátnőm ilyen, nem tudom hogy miért ilyen?? Köszönöm a válaszokat 17L
2010. júl. 19. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

sérült a hűség tanulásának idején, 14 éves kora körül. Családi gond, válás, betegség, kudarc...

Pszichológus csodákat tehet vele.

2010. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
13-14 éves korban igen. De 18 év körül már maga is felfoghatja h e nem helyes.
2010. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valahol sajnálni lehet az ilyen lányt. Önbecsülése nulla. Hajszol valamit, ami a belső hiányérzetéből fakad. Vannak, akik örökké esznek,akkor is, ha nem éhesek. Aztán kövérek, s már bánatukban esznek, s bekerülnek a mókuskerékbe. Van, aki mindig más pasira száll, de nem érzi a megnyugvást. Nem is lehet, hiszen az a pasi, aki belemegy az egyéjszakásba, nem is adja meg azt a figyelmet, amire egy csajszi vágyna. Lehet nem ilyen a barátnőd. Pusztán csak nincs erkölcsi tartása, jelleme-mert senkitől nem tanulhatta ezt meg.
2010. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak a szülőktől függne. Nekem egy barátnőm ilyen lett, de a szülei normálisak, aranyosak voltak, a lány is szerette őket, aztán mégis mi lett belőle... Szülei nem tudtak róla, szerintem a szívük szakadt volna meg nekik...
2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

igen, 14-15 éves korban meg még utánna is egy darabig, mikor már dúlnak a hormonok, és hajtja az embert a vére, ez normális(de nem helyes!!!), én is sok ilyet ismerek,ha még fiatal a lány , akkor még van rá esély, hogy benő a feje lágya.Majd a saját kárán rájön, hogy hogyan nem szabad viselkedni.ha meg 20fölötti illetőről bezsélünk, akkor már ez gáz!

De minden ember más!Szerintem , ha majd kiéli magát nem lesz ilyen,csak akkorára nehogy összeszedjen egy kis trippert,vagy kankót,estleg AIDS-et...

ha téged zavar a viselkedése, és úgy gondolod változtatnia kellene rajt, akkor szép finoman próbáld meg vele megbeszélni, talán még arra is fény derül, hogy mi lehet a háttérben, amiért ilyen!

Az tény , hogy családi körülmények, a légkör, nagyon befolyásolja az embert a személyiségének alakulásában,főleg ebben a korban.

De van olyan is aki csak egyszerüen könnyűvérű és az is marad!

Minden esetre ne minősítsünk valakit Qrvának amíg nem győzödtünk meg a viselkedésének okáról4 Az ilyen embereknek inkább segítségre van szükségük hogy normálisan betudjanak szocialzálódni a társadalomba, ahelyett hogy lenézzük őket!

2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm volt ilyen,nem szerették otthon,szerethiánnya volt,azt hitte h a szex szeretet,terhes lett van egy kislánya,közben talált egy irtó rendes fiut aki gyerekestől bevállalta,boldog,és most már tudja mi valódi szeretet,szóval igen a szülők hibája,vagy mert elhanyagolják,nem törödnek vele.vagy valami lelki trauma,válás,kudarc,rossz tapasztalt érte.
2010. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy lehet h egy fiu akit szeretett kidobta,és igy bünteti őket mármint a férfinemet h felszedi kidobja őket,kis női bosszú,ha őt kihasználhatták,ő is kihasználhatja őket,pszichológia.Amúgy a pszichológus egy dolog,de ő sem tud mindig csodát tenni a páciensekkel.
2010. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Saját példám alapján. azért mert nem kap elég szeretet figyelmet. Én is ezt csináltam, és senkit nem zavart otthon legalábbis. Ma boldog vagyok egy egy éjszakásnak indult egy éves kapcsolatban.
2010. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
pszichológusnak születni kell, de sok a tanult sarlatán is, akik átbukdácsoltak az empátia teszteken.
2010. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
komolyan kezdem unni h mindent szerencsétlen szülőkre kennek. Egy 17 évesnek már kellene h legyen felelősségtudata. nem kell mindent a szülőkre fogni,azért mert a gyerek ribi,hülye,vagy csak balf*asz
2010. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!