Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 30 évesen még nem jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évesen még nem jött össze semmi el mennétek e egy fizetőshöz?

Figyelt kérdés

- ha már voltatok milyen volt az első fizetőssel ?

- mennyi időt rendeltetek első alkalomra ?

- ott hagytátok e az óvszert használat után, nem féltetek, hogy esetleg majd kompromital vele később?

- hogy zajlik egy ilyen "terápia" ?

- lakással rendelkező szakmunkás lányokra gondoltam...


2016. dec. 21. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
megetettem vele a g.ic ovszert tesso
2016. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
első én úgy értem, hogy nem e vitte haza és ott dobtad el :))
2016. dec. 21. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Erősen gondolkozok most már.


22/f

2016. dec. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

-Tűrhető volt, csak valamilyen szinten zavart hogy gumiban nem érzek annyit mint nélküle. Utólag inkább egy gumi nélküli szájba élvezést választanék.

-2 órára fizettem be.

-Ott hagytam, kétlem hogy bármit is kompromittálni akarnának vele, max ha tudná a hivatásos hogy mondjuk kib*szottul gazdag vagyok, ami jelen esetben nem így volt szóval tárgytalan.

-Odamész a megbeszélt időre, ha első alkalommal vagy ott valószínűleg előre kell fizetned, aztán leültök egymás mellé az ágyra vagy valahova, utána simogatás tapizás vetkőzés aztán egyszer csak felteszi rád a gumit az illető és megtörténik aminek meg kell történnie.


Egy valamit nem árt ha mérlegelsz, nem tudom eddig milyen okból nem jöttek össze neked a csajok, de 90%-ig biztos vagyok benne hogy ha el is mennél most egy hivatásoshoz, ez a problémád még nem szűnne meg, vagyis ennyitől még jó eséllyel az után sem lenne rögtön csajod. Rászokni meg nem éri meg a prostizásra, elég drága mulatság, és még az a fránya gumi is ott van állandóan, soha nem tapasztalhatod meg milyen egy normális beleélvezés. Inkább próbálj meg minél több csajhoz a lehető legőszintébben, legnyíltabban közeledni, talán valakinek bejössz úgy ahogy vagy, sokkal többet nyerhetsz vele mint egy hivatásossal.

2016. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mr.The Colonel ***** válasza:

Nekem tavaly összel ismerősök rendeltek, mikor egy Pesti hotelben voltam.


Nem mondhatni, hogy rossz volt. És ingyen lónak amúgy se nézzük a fogát...:D

2016. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon meg kell választani, h kihez mész el, de ha jót választasz akkor nagyon jó élménybe lesz részed. Legyen egy kis rutinod úgy mond, arra jó, de hosszú távra nem ajánlom ezt a fajta nőzést. Anyagilag sokba fáj...
2016. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"- ott hagytátok e az óvszert használat után, nem féltetek, hogy esetleg majd kompromital vele később? "


Szerintem előbb a paranoiád kezeltesd. Lehet, hogy akkor a többi problémád is megszűnik.

2016. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ott hagytátok e az óvszert használat után, nem féltetek, hogy esetleg majd kompromital vele később?"


Mit kompromitál? Szerinted kiszedi a geczit belőle, hogy egy ilyen lúzer kölykével legyen terhes?

Vagy felhívja anyádat? Ne legyél már barom.

2016. dec. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de 90%-ig biztos vagyok benne hogy ha el is mennél most egy hivatásoshoz, ez a problémád még nem szűnne meg, vagyis ennyitől még jó eséllyel az után sem lenne rögtön csajod"


De legalább mégse úgy döglene meg, hogy nem tudja milyen érzés.

2016. dec. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!