Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, lányok melyik felhívá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Hölgyek, lányok melyik felhívás szimpatikusabb számotokra ha szexről van szó?

Figyelt kérdés

Kérdésem az, hogy ha egy olyan szituációban vagyok, mikor több találkozás után már érzek szexuális vonzalmat oda-vissza a partnerrel, akkor hogy szimpatikusabb a nőt szexre invitálni?


Szóval arra gondolok, hogy mondjuk van helyem, lakás, egyedül is vagyok, ilyenkor érdemes még valami "fedősztorival" felhívni, hogy gyere fel nézzünk meg egy filmet, stb.? Vagy teljesen mindegy, úgyis tudni fogja a lány, hogy szex miatt akarom felhívni és jobb az egyenesség és feleslegesek az ilyen átlátszó dolgokkal előrukkolni?


Ez azért fontos ez a kérdés számomra, mert mondjuk mi van akkor fordított esetben, ha egy lányt teljesen szexmentes okból szeretném felhívni lakásba volt már ilyenre is példa, pl. segítséget kérek egy munkámhoz, akkor is asszociáltok-e hölgyek a szexre? Vagy ez nagyon személyfüggő és szituációfüggő?



2016. dec. 23. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nálam viszonylag egyszerű a helyzet, mert ha nem akarok szexet, akkor ezt nyíltan megmondom az illetőnek. Én az egyenes beszéd híve vagyok, szóval ha szexet akar, akkor ne kerteljen, hanem mondja meg. Nyilván most kapni fogom a privátokat ezerrel...
2016. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexet akarok, azt én is jelzem felé. Szeretem ha ő is egyenes, és megmondja.

Meg én is megérzem azt, ha kialakult köztünk egy kölcsönös vonzalom

23

2016. dec. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2016. dec. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt én is nyíltan megbeszéltem ezt a dolgot a kapcsolat elején, mert volt, hogy már együtt aludtunk, de még nem szerettem volna vele lefeküdni, csak egyszerűen így hozta a helyzet.

Amúgy sztem nem kell semmit mondani. "A nem szeretnél feljönni?" kezdetnek elég célzás, aztán majd alakulnak a dolgok. Nem kell valami okot mondani, hogy pl meginni valamit, ahogy nyíltan kimondani sem hogy egy menetre invitalnád mert az bunkóságnak is hathat. Nő függő, ki hogy veszi fel.

A másik kérdésre a válasz pedig nem. Én nagyon sok ismerősöm lakásán voltam, én is invitáltam meg sokat pl egyetemi tanulás, kölcsönös segítségnyújtás szempontjából, és eszembe nem jutott a szex gondolata, ahogy nekik sem, vagy ha mégis megfordult a fejükben a viselkedésemből biztosan leszűrték, hogy nem akarok semmit. És nem is történt semmi. Észre lehet venni, ha valaki hátsó szándékkal megy fel úgymond.

2016. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen az esetben magát a meghívást szexmeghívásnak veszem. Ha nem szeretnék szexelni az illetővel, nem megyek el hozzá, bármennyire szabadkozik, hogy márpedig neki nincsenek hátsó szándékai, mert 100-ból 99x igenis vannak.

Egy valamit ne tegyél, ne úgy beszéld le vele a dolgot, hogy "Gizi, lenne kedved feljönni hozzám hétfőn 8 órakor szexelni?" Mert ez nagyon megalázó, ilyet egy k....val tesz az ember. És ha felmegy hozzád, akkor se vedd 100 biztosra, h szexelni fog veled, mert lehet naív, vagy vmitől elmehet a kedve, de a talit már nem akarta lemondani stb. Szóval ne agyalj túl sokat és ne erőszakoskodj, csak go with the flow.

2016. dec. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Bármelyik ( micsoda esszéket írtak). Na, gyere, csak!:)
2016. dec. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexet akarok akkor azt én is jelzem a pasinak.

Jobb hogyha egyenes és megmondja mit akar.

2016. dec. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A randizás olyan mint a tánc vagy egy játék, megvannak a lépések, azokat be kell tartani, és ha túl agresszíven mész rá, akkor elijeszted.

Hülyeségnek lehet tartani, ha felhívod a randi után kávéra, mert mindenki tudja ez mit jelent, de ha nyíltan mondod meg, akkor csak szimplán bunkó vagy.

2016. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyjából erre is számítottam, mármint hogy nincs egyértelmű válasz, valaki az egyenességet szereti jobban, valaki pedig azt, ha kicsit burkolva van a felkérés, de hát nincs ezzel baj, örülök azért hogy így kifejtettétek a válaszokat! :))
2016. dec. 23. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!