Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek arról, ha egy nő él az egyéjszakás kalandokkal, úgy hogy szingli mellette? Elitélitek az érzelem mentes szexet, vagy sem? Mennyire zavaró ennek ténye pl egy későbbi tartós kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hölgyek és férfiak válaszát is várom, kérlek nemet írjatok a válaszotokhoz
2016. dec. 23. 03:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Mindenki egy ilyen óriási rbancot szeretne barátnőnek.


nem

2016. dec. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked jól esik, csináld! :D

Írhatsz is akár ;)

20f

2016. dec. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem itèlem el csak picit csalódik az ember amikor oly nagy kedvelője vagyok a női nemnek erre az ilyen nők csorbitják picit a jó hirnevet :(
2016. dec. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék... én ugyan nem itélem el, ha masok élnek vele, viszont nekem még sosem volt benne részem, én nem tudnék érzelnek nélkül lefeküdni valakivel. Csupán egyre több nőismerősömtől hallom, hogy gyakran űzik ezt, és érdekel, hogy mi más nők vélemenye erről, illetve, hogy a férfiak hogy állnak ehhez.
2016. dec. 23. 05:01
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

lesznek erkölccsőszök akik ilyenkor ribiznek etc, hiszen nem velük fekszik le a lány.

Azt lesznek akik elfogadják ezt és semmi kivetnivalót nem látnak ebben..


Itt nem lesz egyezés..

2016. dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Álszent társadalmunkban ha egy férfi hajt a csak egy éjszakás kalandokra, az rendben van, és ő a nagy macsó. Ha egy nő teszi ugyanezt, akkor ribi. Ugyan párkapcsolatban élek, de semmi bajom azzal, ha egy nő az egy éjszakás kalandokat részesíti előnyben a tartós kapcsolat helyett. Nagyon nem értem, miért kell a másikat leszólni a szexuális szokásai, beállítottsága miatt.

60/F

2016. dec. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szal gondot okoz-e, ha kicsit élsz mielőtt egy hosszú kapcsolatba belevágsz? tedd meg :)
2016. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el hiszen a saját döntése ha így jó neki miért is ne !

De azért meghallgatnám a vèleményét erről !

2016. dec. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 icu75 ***** válasza:
91%
Nekem volt egy szingli korszakom,amikor nem szerettem volna komoly kapcsolatot. De mivel volt igényem a szexualitásra kerestem szeretőt. Nem törekedtem egyalkalmas kalandokra,mégis összejött jópár,különböző okokból. Voltak olyan pasik akik nekem nem feleltek meg,de olyanok is akik eltűntek,mert nem is terveztek többet,vagy nem váltottam be a reményeiket...
2016. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát 1-es ,ha a nő csinálja ,akkor mekkora ribi. De ,ha a faszi ,hú de nagy király....!!! Gratulálok a felfogásotokhoz.
2016. dec. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!