Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, érzelmileg hogy érint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, érzelmileg hogy érint titeket egy egyéjszakás?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy, mint egy fiút
2014. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Lányok és az érzelem? Na ne röhögtess...
2014. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Kellene érintenie vhogy?
2014. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
van h sehogy. Az nem a naaagy érzelmekről szól...
2014. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
A nőknek nincsenek igazi érzelmei kedves kérdező, olyanok mint a bagzó macskák, csak ösztöneik vannak.
2014. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%

"A nőknek nincsenek igazi érzelmei kedves kérdező, olyanok mint a bagzó macskák, csak ösztöneik vannak."


Ott a pont! Egyetértek! A nőknek csak a külsőségek(kocsi,ház) és persze a pénz kell, meg nyilván hogy a pasi jóképű legyen...

2014. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah, persze.
2014. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában sehogy... de volt, hogy egy sráccal már rég kinéztük egymást, és kifejezetten sikernek éltem meg, amikor végre megtörtént :)
2014. jan. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
namer egyéjszakásnál marha fontos mennyi pénze, milyen kocsija vagy háza van :D
2014. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem életem során 2 egyéjszakás kalandom volt. 24 éves koromig. Utána nem.


Az egyik az egyik legjobb barátommal akibe szerelmes voltam. A szex után tudatosodott bennem, hogy soha nem lesz köztünk ennél több, viszont utána még jobb lett a barátságunk mint előtte. És legalább jó volt a szex:)


Ezzel kapcsolatban csak jó emlékeim vannak, és jó visszagondolni arra a pár menetre. A férjemet leszámítva, csak vele volt jó a szex. Bár még vele sem orgazmusig.


A másik sráccal azért mentem bele, mert nagyon magányosnak éreztem magam. Hiányzott egy férfi ölelése, és azt hittem ez pár órára megoldás lehet. Nem jött be.


Pocsék volt, durva, nemtörődöm... nagyon rossz volt. Utána el is küldtem a pasit. Mert amúgy ő jött fel hozzám. Megbántam a dolgot. Még sírásig is fajult a dolog miután elment.


Hát ennyi.


Nem sokkal utána ismertem meg a férjemet, úgyhogy ezek után több 1 éjszakás nem is volt az életemben. De az utolsó eset után szerintem nem is mentem volna bele többe.


27/N

2014. jan. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!