Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stressz és merevedési zavarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stressz és merevedési zavarok az első alkalommal. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
20 éves fiatal férfi vagyok, és egy pár hete találkoztam egy lánnyal akivel sokat beszélgettem netes ismerkedős oldalon. Nagyon bejövünk egymásnak, megvan a vonzalom, és nekem ő az első barátnőm, illetve szexpartnerem is. Köszönhetően a nagy kölcsönös vonzalomnak, elég gyorsan történtek a dolgok közöttünk, viszont egy olyan problémába ütköztem, ami rendkívül zavar, mert sohasem gondoltam volna hogy megtörténhet velem: amikor arról volt szó, hogy orálisan kényeztetjük egymást, nem állt fel. Egyszerűen képtelen voltam rá. A lányt én lerendeztem ahogy tudtam, láttam és éreztem rajta hogy jólesett neki, de én nem tudtam elmenni. Merevedést sem voltam képes produkálni csak akkor, ha én izgattam saját magam, miközben biztatott szavakkal és egyéb cselekedetekkel, de mihelyst arra gondoltam hogy oda kell adnom neki a péniszem, lelankadtam. A második alkalommal ez a szorongás már enyhült, de még mindig nem elég meggyőző. Mit gondoltok, hogyan tudnék még ezen javítani? Megoldja az idő, és a közös kommunikáció, előjáték, és figyelem?

2016. dec. 23. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Igyál... Komolyan mondom a stresszoldáshoz az a legjobb ha megiszol egy két pohár bort ... Akkor ellazulsz magabiztosabb leszel és sikerülni fog.


Vagy szivj el egy jointot elotte... Amikor fene tudja miért de vèletlenul elszivtam egyet utána fél órával úgy állt órákon keresztül mintha viagrát vettem volna be

2016. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! A második alkalommal megittunk egy-egy pohár bort, de nemhinném hogy az segített a dolgon. Vagy ezek után mindig csak akkor tudok majd menetre kész lenni, ha iszok? :)
2016. dec. 23. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam. Van az az állapot amikor még nem vagy részeg de már jól érzed magad. Azt az állapotot állítsd be. És később nem hinném hogy nagy szükséged lenne rá mert ha látod hogy működik a szerszám akkor megjön az önbizalmad is
2016. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A dr. jó arc😂

Szerintem a pia nem megoldás.

Én inkább javasolnám egy heti ginseng,E vitamin,napi guggolás és láb illetve hát nyújtás.Fontos,hogy az izmaid ne legyenek mervek,a két vitamin pedig erős erekciót okoz.Ha ott van a szájában a léc,kb 10 mp-ig akkor a parád elmúlik,aztán abba is hagyhatod a kúrát.

Vagy tényleg tépj be,az ellazit,libidó növelő,nagyot is élvezel,tehát tuti,de ne szivd,inkább süti.

De inkább a ginsemgey dolgot próbáld.

2016. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Update: két hét alatt minden megoldódott, és azóta is együtt vagyünk, szuperül érzem magam vele!
2017. okt. 27. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!