Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám elcsábítani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy srác párszor találkoztunk bulikban(fiúkkal volt barátnő nélkül). Nekem nagyon tetszik teljesen olyan akire vágyok. Szerintem ő is szimpatizál velem pl hazavitt egy party után. DE!! Az a helyzet,hogy barátnője van. Megtudtam viszont ,hogy már nincsennek jóban,a nyilvánosság előtt még nincs kimondva,de már szinte nincsennek együtt.

Mit csináljak,hogy belémszeressen vagy hogy egyáltalán elgondolkozzon rajtam és engem válasszon?



2016. dec. 23. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi dolgod, epp annak a kozepebe vagy amikor teged hulyit, hogy Te akard hogy megdugjon. Bizony. Csak futtyentened kell es kesz. De.... ebbol kapcsolat nem.lesz, a baratnoje nem fog tudni rola, szakitasban sincsenek (ez kamu hogy kapalozz utana). Szex utan majd kozli, hogy bocsi de kibekultek, ne haragudj s kulonben is te nyomultal.

De tegyel probat.

2016. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Vetít neked.
2016. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

Engem csábíts! Pont fasirtban vagyok!

(Egy tállal van előttem, és nem tudom melyiket válasszam!)

Pulykahúsból van! Ha segítesz, hálából összejövök Veled!

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

2016. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!