Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzek egy kis féltékenys...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek egy kis féltékenységet, hogy a párom 29 évesen vesztette el a szüzességét az előző párjával?

Figyelt kérdés
7 évig voltak együtt, párom jelenleg 36 éves és az exe volt neki mindenben első, az első együttléte is vele volt 29 évesen... Most tudtam meg és érzek egy kis féltékenységet. Azt tudom, hogy nagyon szerette, és úgy érzem engem sohasem fog annyira.

2016. dec. 25. 21:13
 1/3 Krukutyán Levente ***** válasza:
60%
Sok oka lehet, de lényegtelen. Veled van. A szerelem meg nem verseny. Ha szeret örülj neki.
2016. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talan ugy gondolod, hogy o volt neki az elso nagy eslopro szerelme, ami mindig olyan. De o volt az elso es egyetlen szerelme is rajtad kivul es ez zavar. Es meg ott van az is, hogy akkpr nem is volt olyan borzasztoan regen vege.

Hogy erzed a parod meg mindig ot szereti? Okot adott arra, hogy ketelkedj benne barmilyen szinten? Ha nem a valasz, akkor az elso valaszolonak van igaza.

2016. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető a féltékenység ha ravetul az előző kapcsolat a tietekre. De ő a múlt, te a jelen és a jövő ;)
2016. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!