Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz prostival elveszíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz prostival elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre túlesni a dolgon, mert így sajnos az a tapasztalatom, hogy nem kellek a nőknek.


Nem húztam strigulákat, de úgy 20-25 randin már túl vagyok így 29 évesen, és a kiszemelt lányok egytől egyig 2-3 randi után az: "Maradjunk csak barátok!" mondattal vetettek véget a történetnek.


Az elején még, olyan 18-19 évesen próbáltam őszinte lenni, és mikor az előző kapcsolatokról kérdeztek, őszintén elmondtam, hogy még nem volt senkim, és ők lennének az elsők minden téren. Erre sorban továbbálltak, mert hogy egy pasinak 14-15 évesen illene elveszíteni, és közel a 20-hoz meg már jópár tapasztalat lenne imponáló.


Ezek után kitérő válasszal feleltem az olyan kérdésekre, hogy mióta vagyok egyedül, mint pl.: "Elég régen ahhoz, hogy készen álljak valami komolyabb dologra!"

De ezek az ismerkedések is kudarcba fulladtak, amint a terveimről és a párommal kapcsolatos elképzeléseimről kérdeztek. (Sajnos nem tudok mit tenni, az őszinteséget elég szigorúan belém nevelték.) Elmondtam, hogy nyilván azért vagyok és beszélgetek most Vele, mert szimpatikus volt, megfogott valami benne, ami arra sarkallt, hogy meg szeretném ismerni. Elmondtam, hogy szeretek ugyan lazítani és bulizni is, de jobban vágyom arra, hogy valakivel néha kettesben összebújjunk és filmezzünk, akivel akár tervezhetjük a közös jövőnket. Akivel nem csak otthon ülni és/vagy bulizni lehet, hanem érdeklik a különböző programok, benne van megbeszélni, kinek mihez lenne kedve, legyen az színház, mozi, múzeum, vagy egyszerűen csak egy kirándulás az erdőbe kiszakadni a mindennapok rohanásából, és kettesben lazítani.

/ Mivel szeretem a művészeteket, és festészetet is tanultam esti iskolaként, így sajnos nem tudok másmilyen lenni, érdekelnek a múzeumok és a kultúra. Ezért is kaptam az alkalmon, és mikor úgy jött össze, elmentem pár helyre már: Párizs, London, Bécsi Advent, nyaralást próbálom úgy alakítani, hogy tengerpart legyen, mert imádom, főként a Görögöt. /


Ennél a pontnál viszont vagy azonnal, vagy később levélben/facebook-on vagy SMS-ben jobb esetben ugyanaz a válasz jött, mint amit fentebb írtam.

Volt olyan, aki el is mondta személyesen, hogy mi a baja ezekkel: túl unalmas vagyok, család meg ilyen közös programos "hülyeségek", volt aki szánalmasan egyhangúnak nevezett ezzel a gondolkozással. :(


Ezek persze a gondolkodásmódomat írják le, nem a non verbális testbeszédemet. És ugye itt a bökkenő, hogy sajnos már nem tudok másra gondolni innentől, mint hogy a nők valahogy megérzik rajtam, a viselkedésemen a szüzességemet. Nem úgy érintem meg őket, kiérződhet a mozdulataimból, hogy még nem voltam együtt nővel.


Ezért gondolkoztam el azon, amit jómagam is mind ezidáig elítéltem és gáznak tartottam.

Csak nem tudom, hogy változtatna-e ez valamin is?! :(


Komoly válaszokat kérnék, ha lehet! Köszönöm!



2016. dec. 7. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
nem.
2016. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
62%
Hát.. tényleg nem bántási szándékkal mondom, de 29 évesen szűznek lenni gázabb szerintem. Szóval inkább válaszd a "kisebb gázságot" azaz az örömlányt. De ha már ennyit vártál vele, akkor legalább egy drágábbat.
2016. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amire te vágysz, azt nem kapod meg egy prostitól, és attól még ugyanúgy elutasíthatnak tömegesen. Emellett attól, hogy egyszer elmész prostihoz, hogy "megszabaduljál" egy képzeletbeli gátlástól, még nem leszel tapasztalt a nők terén, csak - jó esetben - lesz egy jó élményed. Ettől függetlenül nyugodtan menj el, hiszen mi mondhatunk neked bármit is, nem számít - csak az számít, hogy te tükörbe tudsz-e nézni utána. Van, aki nem tudna, és van, aki simán - és ezzel nem értékítéletet akarok mondani, szerintem egyáltalán nem gond, ha elmész. Viszont ne számíts, hogy innentől kezdve jobban megtalálod a közös hangot a csajokkal csak ennyitől.


Az is tény, hogy a te hobbijaidra nem túl sokan vevők. De hát ez van. Nem azért utasítanak el, mert szűz vagy, kivéve, ha beismered nekik - különben azért ez nem olyan dolog, amit csak úgy ránézésre ki lehet találni. Ha elmész egy prostihoz, és aztán azt kamuzod, hogy 1-2-szer kavartál, de nem volt semmi komoly, attól még ugyanolyan kisugárzásod lesz.

2016. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem látszik rajtad, hogy nagyon nőt akarsz és ez görcsössé tesz. Hidd el, a nők ezt megérzik és menekülnek tőle.

Nekem is ez volt. Aztán egy idő után tojtam az egészre, nem akartam semmit, csak lazán beszélgettem. És összejött. Pedig már én is el voltam keseredve, de 24 évesen túlestem a dolgokon.

Lazíts, bulizz, ne akarj komoly dolgokat és majd jön. A nőknél meg eleinte laza témákat dobj be. Hobbik, szórakozás, ne olyat, hogy milyen komoly terveid vannak. Hidd el, menni fog és százszor jobb lesz, mint egy prosti.

2016. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elveszíted egy prositval, attól még ugyanúgy nem fogsz becsajozni utána, nem leszel vonzóbb.

A nők azért tartanak unalmasnak, mert unalmasan viselkedsz, kommerszen... úgy, mint a többség, akik azt hiszik, hogy pl azzal lehet megnyitni egy lánnyal az interakciót, ha már a legelső lépés az, hogy meghívod italra.


Tanulgass szociális dinamikát, hogy hogy működik a nő ösztönös szinten és tudatos szinten, stb ...

Nem kell ide prosti, az semmin nem változtat, azon kívül, hogy az első alkalmadat egy vadidegennel b*szod el

2016. dec. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Nem attól leszel férfi, hogy minél többet döngetsz. Van akinek már gyerekei is van, mégis képtelen a férfi\apa szerepre.

Nem volt még szerencséd, nem benned van a hiba. Ha elmennél hivatásoshoz mi változna? Megfelelnél azoknak az értékrendeknek, amiket pár üres sablon r*b*nc támasztott feléd. Ugye te is tudod, hogy csak elragadna az ár ebbe a megfelelési kényszerben. Keresgélj tovább, és légy büszke arra, hogy tiszta vagy, és majd olyanak adod oda ezt akivel kölcsönösen szeretitek egymást.

2016. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
43%
Nem az! Az egyedüli gáz, hogy nem tetted már meg sokkal hamarabb! Irány egy örömlányhoz cimbora, aztán dobd le magadról végre a szüzesség terhét!
2016. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!