Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki az, aki mástol tanult vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki mástol tanult vagy mást tanított már meg masztizni? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Ki hogyan tanult meg önkielégíteni? Másoktól? Ti tanítottatok másokat?

2016. dec. 26. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyik idősebb barátnőm tanított meg, továbbiért priviben
2016. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen, a részleteket szintén nem mesélném el nyíltan, de ha érdekel, írj.
2016. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy udvarlóm és vele pettingeltem először.. Az elött sose nyúltam úgy magamhoz.. Úgy csináltam Ahogy Ő akkor és sikerült el érni azt amit Ő fura volt de jó..
2016. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lenrok79 ***** válasza:
engem az unokatesóim tanítottak meg...
2016. dec. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem merem kiirni kitől tanultam 20 f
2016. dec. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Két osztálytársamtól tanultam meg, akikkel egy szobában laktam egy nyári táborban.

Később pedig én tanítottam meg az öcsémnek, mikor már nagyon kíváncsiskodott és nyaggatott ez ügyben.

2017. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy osztálytársamtól tudtam meg 13 évesen, hogyan kell csinálni,neki meg a bátyja tanította a technikát.

Persze olyan is volt, akinek én segítettem elsajátítani vagy tökéletesíteni a maszturbálás technikáját. (Harmincas F)

2017. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 rajcsáwoh95 válasza:
Engem Apu tanított, amikor az új mostohaanyám beköltözött... jó volt az alapanyag.
2017. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én tanítottam :)

Ha érdekel írj privátban

2017. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tanítani több lányt is megtanítottam már, de nem masztizni, hanem arra hogyan kell jól és egy pasinak is élvezetesen csinálni a franciázást. Állítólag elég jó érzékem van ehhez, de persze vannak kellékeim is, amik segítenek az elméleti résznél :D
2017. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!