Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy pasi örülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy pasi örülne ha szülinapjára nem csak engem kapna hanem a barátnőmet is bevonnám az esti hancúrba?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
De még mennyire! Örülnék ennek az ajándéknak.
2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
25%
Hát nem kicsit. Sírna a kobrája örömében jó eséllyel.
2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
71%
szerintem igen,de kérdezz óvatosan rá,hátha ő egy kivétel
2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ.

Én személy szerint ha hancúrozni akarok, abba nem esne jól, ha a barátnőmön kívül mást is bevonnánk.

2016. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint nem örülnék; de talán azt a személyt kellene megkérdezni, akinek az "ajándékot" szánod.
2016. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te ismered, neked kell tudni, én szerintem nem örülnék. A szex nálam intim, rám és a páromra tartozik, nem mozgat a hármas.
2016. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én akkor örülnék, ha valami van abban a lányban, ami érdekes mindkettőnknek.


Meg kérdés, hogy mi fér bele ebbe a szexbe konkrétan. Te is lennél a barátnőddel vagy csak ő?

2016. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
aki nem az...tudjátok?:)
2016. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen meglepetésekkel jobb vigyázni. Én tuti, kivágnálak a barátnőddel együtt. Nem azért, mert prűd vagyok. Volt ilyen kalandban részem, de az sohasem az aktuális párommal fordult elő.
2016. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha az esti hancur csak az elélvezésröl szol akkor biztosan. Ha szerelemröl is akkor már kétséges!
2016. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!