Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a 19 éves barátom...

Mit vegyek a 19 éves barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok. Majdnem 3 hete vagyunk együtt, úgyhogy nem ismerem annyira :| meg még nem szeretnék annyira személyeset, hogy ne azt érezze, hogy kisajátítom. Gondoltam energiaitalra,csokira vagy valami alkoholra (imádja:D). Valami más ötlet? Vagy ezek jók?

2016. aug. 15. 12:08
 1/8 A kérdező kommentje:
19 éves lesz 19.én*
2016. aug. 15. 12:08
 2/8 anonim válasza:
0%
Mennyél be a lakásába (ha nem tudsz törjél be) és várd az ágyon /kanaén széttárt lábakkal! Biztos hogy értékelni fogja!
2016. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
ez jó ötlet... pakold ki a hentesárut asszony aztán a csávó tudja mit kell csinálni.
2016. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Mikor mi összejöttünk pont egy hét múlva volt a születésnapom, igazából nem is vártam semmit, és nem is mondtam neki hogy lesz. Egyszerűen nem is ezen járt az agyam. Egy szív alakú konyakmeggyes csokit kaptam tőle.

Energiaital szerintem nem ajándék, biztos nem égetném magam vele, hogy ilyet ajándékozok. Szerintem alkoholt se vegyél neki.Egyrészt az ízlését sem ismerheted igazán, másrészt nagy költségekbe sem kellene belemenni, egy kannás borral szintén nem égetném magam. Egy toboz bonbon megfelelő ajándék ilyenkor.

2016. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2016. aug. 15. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Valami finom csokit vegyél neki.Ne sexelj vele 3 hét után!
2016. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Baileys csokilikor ha szereti.. Nem mindenk van oda a likorokért valami különleges pálinka pl mák ..


"hentes árút" még hanyagold :D bár te tudod.. :)

2016. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az otleteket :D még várom őket :D és nem szeretnék még lefeküdni vele :D
2016. aug. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!