Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szeretitek ha nyalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha nyalnak titeket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Imádok nyalni, puncit úgy hogy a combjai közé teszem a fejem, ő pedig belemarkol a hajamba hátul, és kicsit erőszakosan és határozottan beleszorítja a fejemet, vagy 69 közben, vagy az arcomat a popsijába nyomni és szétnyalni. És azt gondolnám hogy ez minden lánynak olyan jó érzés mint nekem,de sokukat nem igazán hoz lázba. Érdekelne hogy kb ez milyen arányban oszlik meg, hányan szeretik, és hányan nem. Ezért tettem fel a kérdést! Egyáltalán szeretnétek ha a barátotok ilyen lenne? Vagy ha ilyen. 27F

2016. dec. 27. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem és nekem pont ilyen a barátom:D :)
2016. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem lehet, hogy nem csinálod jól? (és ezért nem hozza lázba sokukat, ahogy írtad...)
2016. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, ezt ne így képzeld el. Csaj haverjaimmal amikor beszélgettem voltak köztük olyanok akik azt mondták hogy nekik a nyalás az úgy semmilyen, őket nem érdekli. És itt a fórumon is olvastam már hasonló kérdésekben ilyen válaszokat.
2016. dec. 27. 01:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Én azonban továbbra is csak arra tudok gondolni, hogy ez esetben az említett hölgyismerőseidnek nem lehetett valami hú de nagy élmény. Azt is lehet ám rosszul csinálni...
2016. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a jó nyalást , pont úgy ahogy mondod . :) Nemértem azokat a lanyokat akik ezt nem szeretik. :/
2016. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretem.
2016. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú én nagyon imádaom a 69-es a kedvencem!!! :)
2016. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ertem azokat a lanyokat, akik nem szeretik. Mar attol belebizsergek, ha a baratom csupan egy kicsit er hozza a nyelve hegyevel a csiklomhoz. Imadom!!! Baratom is szeret nyalni es hihetetlenul profi benne :p
2016. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!