Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kelt ilyen indulatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kelt ilyen indulatokat az extrémen elhízott nők iránti szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés

Konkrétan sokan aberált, beteges dolognak tartják ha valakit vonzanak a kifejezetten kövér nők is. Ezalatt a minimum 50, de inkább 100-200 plusz kilóra gondolok.


Nekem ez a fétisem, a zsír, a háj ami felizgat. A combra lógó pocak, az úszógumi, a felgyürődő hurkák, a toka és az összedörzsölődő combok jobban megmozgatja a fantáziám mint a vagina. Még a striákat és a narancsbőrt is sexynek tartom.


Ez persze már alapjáraton fura, de akkor még az is tetézi ezt, hogy az evés látványa is merevedést tud okozni számomra. Nagyon bejön amikor egy csaj zabál, közben pedig maszatos lesz. Az is izgi látvány amikor egy vékony lány tömi tele magát és közben kikerekedik a pocija. A legjobb ha közben nagyokat büfizik. Igen ez is bejön... A büfögés és a pukizás is tetszik (utóbbi nem olyan izgató mint a büfi, de tud tetszeni).


Az aránytalan testeket is szépnek tartom, tehát a vékony testhez tartozó nagy popsit vagy pocit.


Aki nem vizuális alkat annak itt van pár kép ilyen csajokról:


Képek:

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


vidik:

[link]

[link]

[link]

[link]


(A képeken inkább az extrémebb méreteket igyeketem linkelni, mert 10-20 kg + mindenki el tud képzelni.)


Viszont tudnak tetszeni a picit husis csajok is, sőt barátnőnek előnyben részesítenék egy 5-20 kg felesleggel rendelkező nőt.


Illetve a vékony és kifejezetten sovány csajok is tetszenek, de közel sem annyira mint a ducik.


Szerintetek is beteges a fétisem?


2016. dec. 27. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem beteges,ilyen az egyéni ízlésed és kész :)

Az én ízlésem a szöges ellentéte,konkrétan hányingert kaptam tőlük.Ez van,nem vagyunk egyformák.

2016. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bennem nem kelt indulatokat. Engem nem érdekel. Ha te ezekre a... okra gerjedsz, lelked rajta. Szerintem senkit nem érdekel.
2016. dec. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Hát igen, csak kicsit fura az ízlésem... Bocsi a hányinger miatt.


#2 Pedig hidd el szokott vitákat kelteni, volt aki szerint ez roszabb mintha meleg lennék...

2016. dec. 27. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Az kelt indulatokat amikor azt mondjátok, hogy teljesen egészséges, hogy egy 150 centis nő 100 kiló, vagy 180 centis 200.


Mindenki leszarja, hogy ezekre gerjedtek, a gond az van, hogy elkezditek szajkózni, hogy ők mennyire egészségesek.

2016. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figy, ha neked ez jön be, akkor ez jön be. Szerintem is valóban fura az, ha valaki ezekre a két lábon éppen hogy vagy talán nem is járó társadalombiztosítási katasztrófákra gerjed, akik mellesleg lány szemmel is eléggé visszásak, de egyet értek a 4-es válaszolóval is.


Én láttam már női ruha üzletben dai csajt aki mindenáron egy két számmal kisebb legginget akart magára erőltetni.

2016. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

egészen konkrétan azért, mert ez beteg dolog. olyan, mintha a törzszülöttekre, testi fogyatékosokra, amputáltakra stb izgulnál fel. az ilyen mértékű háj már nem egészséges, tehát a normális szexuális- és életösztönnel összeegyeztethetetlen egy beteg testhez való vonzódás. de ez még egy dolog.


viszont a büfögésre és fingásra gerjedni konkrétan tényleg perverzió.

de még ez is a te dolgod lenne. DE. minek irkálsz ide ki róla kérdéseket? miért jó ez neked, hogy hirdeted az aberrációdat? verjed otthon csendben ezekre a dagadt disznókra, a te dolgod, de minek kell mások orra alá dörgölnöd? a leginkább, miért kéred számon azt, akinek egészséges ízlése van és nem jön be neki ez?

2016. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!