Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elméletileg lehet olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméletileg lehet olyan, hogy egy 50 körüli férfinak nem tetszenek egyáltalán a 18-20 éves lányok, csak a vele egykorú ill. tőle idősebb nők?

Figyelt kérdés

Vegyük azt az esetet, amikor a férfi egyedülálló, és a lány pedig szép is okos is(a környezet és a férfi szerint is), lenne közös téma is, nem az aranyásó és/vagy plázacica kategóriáról beszélek most. Lehet az, hogy egy ilyen lány csak azért nem tetszik egy idősebb férfinak/értem ez alatt nem vonzódik úgy hozzá, nem tudna szexet elképzelni/, mert a lány még viszonylag fiatal?

Tudom nem szokványos kérdés, de lécci normális válaszokat adjatok!



2016. dec. 17. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
nem.
2016. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más korosztály jön be. Természetesen vannak olyanok is, akiknek csak a saját korosztályuk.
2016. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Számomra meglepő mert én is közelítem szép lassan az 5. X-et, de nekem nagyon tetszenek a fiatal lányok. Ugyanakkor nem tudom magam elé képzelni a szitut, hogy összejöjjek egy ennyire fiatal lánnyal. Ami nem azt jelenti, hogy nem mennék bele, ha úgy alakulnának a dolgok. De ha pl a lány nagyon fiatal lelkileg is és inkább gyerek, mint fiatal nő, úgy valószínűleg lenne bennem egy pszichés blokk ami megakadályozná, hogy haverságon kívül többet akarjak.
2016. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Több okból is előfordulhat. Lányos apákban pl kialakul egyfajta gát, és van, akinél ez erősebb formában mutatkozik meg.

Én még azért sem mennék bele ilyenbe, mert soha a büdös életben nem voltam féltékeny. Tudtam, mennyit érek, és tudtam, hogy a partnerem is tudja. Harmincas szeretőt bevállalok, de a kérdésben szereplő korosztályt az előbb jelzett okok miatt nem.

2016. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nyugodtan jöhet még több is.

A kérdésben szereplő lány egyébként egyáltalán nem gyerekes, ezért is furcsa az egész. Sokkal inkább fiatal nő, mint kamaszlány. És tudtommal az illető férfinak sincs lánya(vagy nagyon jól titkolja).

2016. dec. 17. 18:38
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem Rád mondtam, hogy gyerekes vagy! Hisz nem is ismerlek, így miért mondanék ilyet? Saját magamról beszéltem, mint szintén majdnem ötvenes pasi. Hogy nálam mi lehetne az elutasítás oka.
2016. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Vele nem beszéltél esetleg erről?
2016. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat, akkor lehet, hogy félreértettelek, én arra gondoltam, hogy az általad/általatok említett okok közül mégis mi lehet itt.

Nem beszéltem vele erről, egyszerűen nem akarom magamat megalázni egy ilyen kérdéssel, ő a férfi, szerintem rajtam látszik, hogy mit akarok, neki is illene már eldönteni.

2016. dec. 17. 18:58
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Lehet nem tudsz róla,de egy 30 feletti(jó nő) az igazi,18-20 évesek még gyerekek,plàne egy 50 körüli apókànak.
2016. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
94%
A nagy kor különbségekkel az a gond, hogy nem lesztek soha egyenlő felek. Lehetsz akármilyen érett, felnőttes. És innentől rajta múlik, hogy megesz reggelire vagy komolyan vesz. És vele egyenlőként kezel. Vagy őt is zavarja, hogy zsenge vagy és rajta múlik minden.
2016. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!