Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hogy jobban élvezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy jobban élvezem az anális szexet mint a szex bármely más formáját? És gyakran csak ezzel tudok elélvezni.

Figyelt kérdés
A másik ami még fura hogy ha masztizok akkor nem szeretem, akkor nem jó érzés, csak akkor jó ha pasi csinálja...
2016. dec. 28. 22:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nő vagyok
2016. dec. 28. 22:20
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

miért van, h a csokifagyit jobban szeretem, mint a vaníliát? nem tudom, h miért jutott ez a példa az eszembe.


ez hasonló hülye kérdés, mint a tied. :)

2016. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Te az ilyen ritkák közé tartozol. Egészen speciális vagy. Örülj neki. Arra vigyázz, hogy az ilyenek popsiban lesznek terhesek is...
2016. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félek is nagyon
2016. dec. 28. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Azon keresztül jön ki a gyerek majd nekik, és ott kapják a csokiszínt. :) Mostanság egyre több ilyen csokiszínű gyerek születik Mo-n, szal nem hiszem, h csak te lennél ilyen, aki az anált szeretné ennyire. :)
2016. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem akkor már ketten vagyunk csajok.. huu egyediek vagyunk... az egész világon!!!
2016. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
És titeket anális lányokat hányszor analizálnak egy héten. Ez a rész nem probléma?
2016. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anal szexet szereto lanyok! Van eselye nalatok egy olyan ferfinak, akinek az elete soran mar tobbszor is benott a korme a nagylabujjan? Zavarna ez titeket? Es hogy ha csak szex utan derulne ki, akkor mondana el a pasi (azaz en)?
2016. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is szeretnék ilyen barátnőt.
2016. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Partnered van, v keresel esetleg?
2016. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!