Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki mennyire nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki mennyire nyitott speciális szexualitásra?

Figyelt kérdés
Hogyan kell felvezetni ezeket?
2016. dec. 29. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mást jelent a "speciális".Minden nőnél máshogy kell megközelíteni a dolgokat.Ha összejössz valakivel akkor azért egy kis idő után kiderül,hogy kinél meddig lehet elmenni,van-e bármilyen fétise,perverzitása,be nem teljesült vágya.
2016. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, neked mit takar a 'speciális szexualitás', de ha nem az ilyen kakiszex kaliberű beteg dolgokat érted alatta, akkor én nyitott vagyok szerintem. persze nem akárkivel. felvezetni.. hát azért a másik gesztusaiból érzed, hogy mire vevő és mire nem annyira. mondjuk ha kicsit durvább szexet szeretnél, nem kell egyből vad fojtogatással indítani, hanem szépen fokozatosan és ha érzed, hogy bejön a másiknak, mehet egyre durvábban. csak persze folyamatosan figyelni kell közben, mi jó és mi nem.

de ha mondjuk olyan speciális igényeid vannak, hogy pisiszex vagy nem is tudom, arra lehet jobb konkrétan rákérdezni. ha nem is így szó szerint, de valahogy felvezetni a témát. mit értesz speciális szexualitás alatt?

2016. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!