Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lenne rá esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne rá esély, hogy megcsalnátok a barátnőtöket egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy buliban részegek és nagyon kanosak lennétek, egy ilyen fullos ribi lenne ott, akkor kísértésbe esnétek?


https://www.youtube.com/watch?v=im5hM3ULxrg



2016. dec. 29. 20:26
1 2
 11/20 Clay Morrow ***** válasza:
Hmm.. Nem rossz csajszi, nem nyomnám le magamról ha rám mászna.. Viszont nem a legjobb valóban, egy Claudia Aléndenek sokkal de jobban örülnék :)
2016. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

1: az anabolt nem nyomják hanem szedik.

2: azért mert nem dugnám meg, már egyből meleg vagyok? Nem gondoltál még rá, hogy fontosabb a barátnőm mint egy egyéjszakás kaland? Ráadásul jobb csaj is mint aki a videóban szerepel.

3: az írásodból ítélve te vagy a frusztrált ;)

4: remélem leszel olyan kemény gyerek és a szemembe is leköcsögözöl. Nyugodtan összefuthatunk arra az 5 percre.

2016. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez csak a feleségemen múlana. Ha üresen tartaná a zacsimat, akkor képtelen lennék rá. De mivel nem tartja üresen, ezért simán.
2016. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

- nem megyek bulikba

- nem vagyok részeg

- utálom a ribiket

- nem nyűgözött le a csaj

- az eddigi barátnőim sokkal jobban tetszettek, mint ez a csaj


szóval kizárt :D

2016. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A barátnőmet sosem csalnám meg (ha lenne)

De nem értem miért olyan jó ez a csaj, szép meg minden, de inkább egy Tessa Fowler.

2016. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

# 12


Sok winstrol elette az agyad, már csak pontokba összeszedve tudod leírni a mondandódat.

2017. jan. 1. 19:33
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel nem is csodálom, hogy nincs barátnőd.
2017. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mondom én, hogy leépültél mentálisan. A kérdés melyik része szól arról, hogy nincs barátnőm? Ha azért írtam ki, mert megcsaltam, és kíváncsi lettem volna a véleményekre egy hasonló szituációban?
2017. jan. 3. 14:24
 19/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem szép dolog a megcsalás de akadhatnak olyan helyzetek az életben amikor butaság nemet mondani, pl. egy ilyen csajra...
2017. jan. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem csalnám meg a párom, akit szeretek.
2017. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!