Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm csiklójához...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm csiklójához dörzsöltem a péniszem és néha közel jártam a vaginájához akkor az előváladéktól ami esetleg oda kenődött lehet terhes?

Figyelt kérdés
Pont pete érése van és attól félünk hogy terhes lehet mert valahogyan felmászhattak az ivarsejtek amik az előváladékban voltak.

2016. dec. 6. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz már, ennyire azért nem könnyű teherbe esni!
2016. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Édes. Jó. Istenem. Mondd, hogy nem vagy több 16-nál...
2016. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Persze, a kis kacsóikkal felkapaszkodtak egészen a méhszájig, onnan meg már sima az út.
2016. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja tényleg nem vagyok több pont annyi vagyok, és igazából a barátnőm miatt tettem fel ezt a kérdést mert szegény nagyon fél így én is. Szóval köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 7. 06:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Előre is elnézést kérek,de felvilágosító órán hol voltatok? Olvassatok inkabb,és a szexel még várjatok. Ha meg mégsem,használjatok gumit . 21/L
2016. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem van egy kis félre értés, mert az mind nagyon jó, hogy elmondják felvilágosító órán mit hova kell rakni de ilyen szofisztikáltan nem térnek ki rá meddig lehet a határokat feszegetni szóval szerintem jogos a félelmem. Másrészről pedig utána olvastam csak amikor kap az ember 5 különböző választ általában úgy dönt, hogy inkább rákérdez mint vakarja a fejét azon tűnődve melyik a reálisabb válasz.
2016. dec. 7. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De már a kérdésedben is ott van a vicc, hogy felmászhatnak :D Ezek nem tudnak mászni...valamicske mozgás lehetőségük van de pont, annyi hogy a sperma belövésénél eljussanak a petesejtig és még akkor se 100 % a teherbe esés, sőt még talán 50% sincs. Túl parázzátok nagyon durván és mondd meg barátnődnek az élvezettől veszi el a figyelmet és nem fogja tudni magát elengedni, ha ilyen irreális hülyeségeken jár az esze...Legyetek óvatosak, de azért azt a félelem keltést se kell elhinni, hogy jajj egy kis előváladék és még jön a gyerek, nem is 1 hanem rögtön 4...De a lényeg, hogy bármennyi esélye is van akárminek húzzál óvszert és ne komolytalankodjátok el, mert az ördög nem alszik, ha meg kiszakad akkor esemény utáni...de tényleg jobb lenne ha olvasgatnátok együtt ezekről mert holnapig írhatnám mire kell figyelni a szexnél, még ha nem is kell túl parázni.
2016. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felvilágosító órán nem fogják azt mondani, hogy "nyugi egy kis előváladéktól nem lesz baj", hanem inkább riogatnak. Ennek egyszerű oka van: sokan nagyon felelőtlenek és ha nem riogatnának, akkor nekiállnának védekezés nélkül szexelni. Vagy ha nem is, azt hinnék, hogy nem kell óvatosnak lenni, utána meg a szülő pampogna, hogy "mit mondtak a lányomnak, teherbe esett!". Ezért inkább túlparáztatják a fiatalokat.


Előváladéktól nagyon-nagyon ritkán lesz terhes valaki. Simán évekig is szexhelhet egy pár megszakítással anélkül, hogy baba lenne. Sőt, egy totális védekezés nélküli aktusnál is csak kb 30% az esély a terhességre.

Ettől függetlenül mindenképp azt javaslom, hogy mindig használjatok óvszert, akkor nem lesz baj.

A megszakítás amúgy azoknak való, akiknél nem lenne semmi probléma, ha becsúszna a baba.

2016. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Nagyon kicsi a valószínűsége, de ki sem zárható.
2017. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!