Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néhány 15-20 közötti lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány 15-20 közötti lány miért akar lefeküdni tőle 10,20 évvel idősebb pasival?

Figyelt kérdés

ezt valahogy sose értettem.. én pl nem feküdnék le mondjuk egy 30 évessel:D

18/L



2016. dec. 30. 17:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Igazából ezen nem nagyon van mit érteni. Testileg úgy be tud indítani egy határozott, tapasztalt 30-as férfi, hogy azt szavakkal leírni nem lehet, viszont korombeli, 17-18 éves srác még nem tudta belőlem kiváltani azt a hatalmas vágyat, azt a "de mocskosul kívánom" érzést.
2016. dec. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
95%
15 évesen azért nem akartam lefeküdni senkivel, de igaz, hogy mindig a harminc körüli pasik vonzottak. Egy férfi legyen 5-15 évvel idősebb, szerintem ez így pont jó. Mármint nekem. Más úgy csinálja ahogy akarja.
2016. dec. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 mikeXxX ***** válasza:
72%
Talán mert vonzónak találja ? Nem mindenkinek tetszik ugyan az na és akkor mi van most irigy vagy vagy mi ? Bár aligha hiszem hogy ha pl: Vin Diesel , Jason Statham , Dwayne Johnson , Channing Tatum , Brad Pitt vagy a tököm tudja aki tetszik neked nem randiznál vele ! Nem minden harminc éves néz ki öregen és sörhasa van ! Buék !
2016. dec. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
11%

Én még életembe ilyen lányokat nem láttam (vagy nincs róla tudomásom)! Mutatnál nekem ilyet?


A másik kérdésem az, hogy velem -e? :D Lehet ha megismernél akkor megkedvelnél.

2017. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted melyik lány nem bújna ágyba Jashon Statham el ?
2017. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
25%
Jason Statham!
2017. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább lefekszem egy 35 éves férfival, mint egy 20 éves sráccal, aki nőiesebben viselkedik nálam és 5 perc után eldurran.


21/n

2017. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
45%
Az esetek döntő részében, a 30-as férfiak stabilitást nyújtanak. Ismerik önmagukat, higgadtabbak, biztos egzisztenciával rendelkeznek. Ezt a 20-on évesekről csak kis mértékben mondható el. Ha energikus, megkapja az idétlen jelzőt. Ha sokmindent ki szeretne próbálni még ami új számára, megbélyegzik a tapasztalatlan jelzővel. Ha nincs pénze, jó munkája akkor biztos lúzer. Azért válogatnak ilyen mértékben, mert megtehetik. A 30-asok már rájöttek arra, amit a 20-asok még nem tanultak meg, olyannak kell mutatni magad, amir vágynak. Ha magad adod, boldogtalanok. Viszont a színházat, meg a Jason Stathamet és a romantikus randikat szeretik
2017. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
39%
egzisztencia miatt....és nem azt mondom hogy pénzéhesek a nők hanem hogy egy velük egykorú fiú még tanul diákmelóból nem tudja őket ide oda : puccosabb helyekre , nyaralni vinni....kivéve ha vannak szponzor szülők
2017. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én 27 évesen 15 éves kislánnyal jártam. És velem szexelt először. Mert egy tapasztaltabb férfivel akarta elveszíteni a szüzességét. Egyébként nem élvezett el a lány.
2021. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!