Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a mostani barátom vette el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a mostani barátom vette el a szüzességem, meddig elfogadható, ha béna vagyok az ágyban?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, még nem jöttem bele igazán, még nagyobb a félelmem, megfelelési kényszerem, mint a vágyam..6 hónapja járunk, de még mindig bénának érzem magam az ágyban..

Mennyi idő után fogok belejönni/leszek jó?

A barátomat is úgy érzem zavarja már néha, hogy "bénázok", nem vagyok olyan fesztelen, stb.. Pedig tudom, hogy nagyon szeret engem, és én is őt. Neki előttem voltak már barátnői, nagyon laza a szex témában, én inkább gátlásosabb vagyok.


2017. jan. 1. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne parazz ezen, csak csinaljatok, aztan egyre jobb lesz.
2017. jan. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a gátlásaidat elengedni, mert ez nem csak befeszít téged az együttlétekre, de így kommunikálni sem tudtok rendesen, nyíltan a szexről! Pedig az nagyon fontos. Hidd el, nyugodtan megoszthatod a barátoddal az aggodalmaidat, hogy rosszul érzed magad, amiért bénázol, szeretnél fejlődni, a legjobbat nyújtani neki. Ha éretten tudjátok kezelni a szexualitást, akkor simán belefér az, hogy ő segít neked, tanítgat, instrukciókat ad, esetleg megmutatja, mit hogyan csinálj. A kritikát is jól kell fogadni, hiszen nem téged minősít, hanem csak arra vonatkozik, hogy valamibe még nem jöttél bele. A szex hiába ösztönös, egy tanulási folyamat, és ebben semmi ciki nincsen. Viszont ha elzárkózol a téma elől, vagy folyamatosan csak duzzogsz, hogy bénán csinálod, a barátod jelzéseit viszont nem fogadod meg, akkor nem leszel jobb!
2017. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Segítek hogy ne légy az :)
2017. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A barátod még nem ajánlott fel egy egész testedet érintő babaolajos erotikus masszázst lazítónak szex előtt? :)
2017. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vakondka ***** válasza:
A gátlások levetése kulcsfontosságú, de ha igazán szeret a barátod akkor segítenie kell neked ebben, mert kettőn áll a vásár.
2017. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztosan egyutt akarsz maradni egy olyan emberrel, aki rombolja az onbizalmad?


Én két évig voltam az exszel, és teljesen gátlásossá tett szex terén, folyton éreztette, hogy o a tapasztalt (amugy egy fenét), én meg a senki kezdő.


A párom ellenben olyn dolgokat is kihoz belőlem, amikrol fogalmam sem volt, hogy léteznek. Vadmacskává tesz, folyton kivánom ot, sikerult vele az orális szex és én is élvezem adni, stb. Nonek érzem magam, és egyenrangu partnernek az ágyban - még ugy is, hogy o a domináns sokszor.

2017. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy szeretem..És nem tudom, hogy tényleg az ő hibája-e, vagy az enyém, hogy nem tudok ellazulni :(
2017. jan. 2. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolj velem
2017. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!