Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy sok lány szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy sok lány szeretne stabil szexkapcsolatot, csak nem nagyon merik jelezni a pasik felé?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Lányok igaz ez? Valaki szeretne velem stabil szexkapcsolatot?
2017. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség.

kevés csaj keres csak szexre palit.

és aki keres az talál úgyis vagy 10 et

2017. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom. Tegnap túl későn vettem be egy fél szem ekit, nem volt időm kitáncolni, és reggel 5kor minden bezárt. Nem találtunk after partyt, pedig egy órát sétálgattunk. Most meg még mindig érzem hogy dolgozik bennem. + tegnap este 6 óta nem ettem. Szóval passz, én nem bírok most ilyen kérdéseken agyalni.
2017. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez pedig igaz lehet mert sokan elfoglaltak, nem tudnának fenntartani tartósat, legalábbis így gondolják. csak nem tudják, hogy hogyan kell csak néha meg dug atni magukat, mert amúgy viszketne a pic sá juk. és ezt nem rosszindulatból írom. De hölgyek biztos megerősítenek....
2017. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akinek bátorság problémái vannak írhat!
2017. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaz! Azért nem olyan egyszerű erre megfelelő partnert találni!
2017. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én szerettem volna, jelezni is mertem, aztán lett is. :)
2017. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy :)
2017. jan. 1. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak, de nem olyan egyszerű a helyzet. Többen írták már, hogy egy nő bármikor könnyedén találhat szexpartnert, de szerintem ez nincs így, hacsak nem a részegen bulizó, kanos pasikra hajt. De stabil, bizalmon is alapuló szexkapcsolatot nem könnyű találni nőként sem. Nekem egyszer volt ilyen, fél évig tartott, mikor az élet úgy hozta, szépen zártuk le. Szerintem ehhez hasonlót nehéz lenne újra találni.
2017. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lanyok szexkapcsolat :) ? 20/F baranya
2017. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!