Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, ha egy sportos lánynak a testes (kövér) fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lány formája mitiváló erő kellene, hogy legyen a fiú számára, hogy ő is mozogjon, formálja testét. De ha a lánynak így is bejön, az ő dolguk.
2017. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen dolgokra mindig azt mondom, hogy az az elítélendő, ha mások véleménye miatt nem úgy éled az életed, ahogy szeretnéd! :D


Ha egy sportos lánynak a testesebb pasik jönnek be, akkor ne törődjön a negatív kommentárokkal, az ő élete, az Ő döntése. Sokan gondolják azt, hogy ők okosabbak, mint az az ember, aki benne van az adott helyzetben. Meg nagyon sok ember egyszerűen rosszindulatú! Velük nem kell törődni, egyszerűen csak a lehető legboldogabban megpróbálni élni az életet! :) Hajrá! ;) :)

2017. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. Nincs olyan aktívan edző nő, akinek direkt a dagadt férfiak jönnének be, bár gondolom mindjárt megjelenik valaki, akinek az anyjának a barátnőjének a húgának a szobatársának a pasijának az unokatestvérének az anyósának a fodrászának a lányának a barátnője egyszer olvasott egy ilyen nőről, ergo egész biztosan létezik ilyen és én vagyok a hülye.
2017. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert ezek szerint a fizikai semmittevés, mozgásszegény élet és a "bármikor bármennyit ahogy csak megkívánom" típusú diéta kifizetődőbb a kemény munkánál. Így szép élni, amikor látod az élet különböző területein hogy a befektetett munka nem térül meg
2017. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ilyen ha van is a világban az kb 1-2 nő lehet.Olyan több van hogy sportos férfinek a kicsit teltebb,nőiesebb nők jönnek be ( de nem a kövérek) és nem a nagyon sovány lányok.Őszintén szólva mi lányok általában elég válogatósak és szőrszálhasogatók vagyunk,tisztelet a kivételnek.Bár ilyen férfiben is van. 22/l
2017. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő :)


En pont "fordítva" vagyok. Vékony, sportos fiú vagyok, es a teltebb, ducibb, "testesebb" lányok tetszenek ^


15/F

2017. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudok is ajánlani neked valakit, aki női szeretetre vágyik:


https://www.youtube.com/watch?v=WuoEvazCi1I

2017. jan. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő. Legfeljebb azok a sportos pasik ítélik el, akik irigykednek a testes fiúra, aki tetszik a sportos lánynak. Ne haragudj, de ez elég hülye kérdés volt. Miért lenne elítélendő, ha ez vagy az a fiú tetszik valakinek?? Lehet, hogy emiatt valaki elítél, dehát az szimplán hülye.
2017. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
miért lenne az? mintha te tehetnél róla,hogy ki jön be neked és ki nem... :D nekem "duci" (egyébként nem az, teljesen normális, csak ez ma már kövérdisznónak számít) lányként az ilyen egyszálbél vékony vagy szálkás de vékony palik jönnek be :D tehetek én erről?nem. te se tehetsz róla, hogy neked a macibb palik tetszenek. sz*rd le, hogy más mit gondol, nem neki kell, hogy tetsszen a párod......
2017. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!