Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy vagina milyen mély és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vagina milyen mély és mekkora átmérőre tud tágulni fájásmentesen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Mélysége változó, de átlagban szerintem 15-20cm között lehet. A tágulásnál pedig gondolj arra hogy ott kifér egy csecsemő :). Bár az nem fájdalommentes legtöbbször.
2017. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
1-es! Mindig ez a csecsemős példa. Főleg amikor az ideális péniszvastagságról van szó. "Nincs olyan hogy túl vastag, mert kifér ott egy gyerek". Igen, de olyankor a szervezet egy speciális állapotban van, és bizonyos hormonok teszik lehetővé az ekkora mértékű tágulást. Normál esetben meg már egy öklöt sem lehet beletenni, meg egy vastagabb farok is fáj a lánynak.
2017. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

#2: Plusz sok esetben metszeni is kell a gátat, hogy kiférjen a gyerek...

És nem nevezném egyáltalán fájdalommentesnek. :/


Ami meg a kérdést illeti.. A hüvely alapból 8-10 cm mély. Izgalom hatására 1-2 centit nyúlik. Tehát 9-12 cm fér be fullosan, garantáltan fájdalommentesen.

Akinek húsos a puncija, az is felvesz 1-2- centit. Na meg nem minden pózban fér be teljesen...


És itt jön a csavar... A hüvely mélyén ott a méhnyak... Ezt valahogy úgy kell elképzelni, hogy egy rugalmas szövet tartja, és kitüremkedik a méhből, bele a hüvelybe... Ha hosszabb a szerszám, a méhnyakat szó szerint feljebb tolod a méhbe. Van, aki ezt élvezi, van, akinek már az fájdalmas, ha eléred a méhszájat...


Vastagság: Általában 3,5-4 cm az, amit alap izgalmi állapotban egy nő be tud fogadni.

Ez persze fokozható, minden nőnél egyéni, és nem csak a férfitól, de adott helyzettől is függ. De akár addig is tágítható egyeseknél, hogy egy ököl beleférjen.

2017. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
6-8 centi mély. A tágulás pedig egyénfüggő.
2017. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
f.sz tudja..
2017. jan. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Izgalom hatására 1-2 centit nyúlik."

Ember...

Alaphelyzetben 4-8 cm mély, és 8-20 cm-re tud megnyúlni. Persze emberfüggő.

Azért van egy kis különbség, nem?

2017. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6: Az életben nem fog 20 cm-re megnyúlni...

Akinek pedig csak 4 cn alapállapotban, az sürgősen menjen orvoshoz!!!


Olvasgass már egy kis biológiát, ember!


1-2 cm nyúlás van, többet ne várj!

2017. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Aha, persze. Minden bizonnyal ezért gyártják a dildókat is ekkorára...ember, szakadj már ki a könyvekből. 16 cm alatt megérezni sem lehet, ha jól fel vagyok izgulva...tudom, hogy mindenki más, de nem csak én gondolom így.
2017. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8: Az én vibrim 13 centi, és full izgalmi állapotban is eléri a méhszájamat. Pedig magasan fekvő méhszájam van, hátrahajló méhhel...

Nem könyvekből mondtam...


Ja, az meg hogy nem érzed meg, az nem hossz-, hanem vastagságfüggő. ;)

2017. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod, ez épp olyan, mint a fiúknál. Teljesen egyéni, hogy mekkora, és hogy viselkedik.

És igen, lehet 4 cm is, és még mindig normális. Tudod, a fiú többnyire nem nyomja be tövig (és addigra megnyúlik ez is).

És igen, lehet 20 cm és még ez is normális. Van olyan fiú, akinek 30 cm fölött van. Vagy ez neked meglepetés?

2017. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!