Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem érzi hasznosnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem érzi hasznosnak magá, ha nem benne megyek el. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Barátnőm először verte ki nekem és az addigi depis hangulatom elmúlt. Rosszul esett neki, haszontalannak érzi magát attól, hogy mikor szavakkal vigasztal, nem használt, de ettől jobb kedvem lett. Azt szeretné ha csak benne mennék el, nem a keze által. Szomorú, hogy benne nem mindig tudok elmenni, és egy idő után akkor is lelankadok, ha nem volt orgazmusom. Koton miatt kevésbé érzem a stimulációt és hajnalban fáradt vagyok, de egy idő után mikor nem bírom már a mozgást lelankadok, de ki szoktam elégíteni ujjal. Szextől még nem tudott elélvezni csak ujjazástó, emiatt én is szoktam hosszasan keseregni. Az érzi nem ugyanaz ha ujjaznám őt, mintha ő kiverné nekem. Mit gondoldok erről?

2016. dec. 31. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
szopjon le
2016. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, kölcsönösen nem szoktatok nyalakodni?

Amúgy meg, h ez a vágya... pihend ki magad, oszt spricceld tele a kis nuniját, oszt mindenki boldog! :)

2016. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ujjal tudod olyan helyen s módon izgatni, ahogy a makkoddal nem. Ezért tudod ujjal.

a kotonos problémát megértem.sajnso nekem se megy azzal 😐 marad, higy vagy bevállalja a bogyót vagy más módon élvezel el benne, ha azzal sincs baja.

Az ujjazás és kiverés egyenértékű, mint ahogy az orális részek is, attól függően, higy egyik félnek sincs vele előítélete

2016. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
verje neked, te meg ujjazzad, utána együtt kesereghettek
2016. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszi.

#2 Köszi.

#3 Köszi.

#4 Köszönöm.

2016. dec. 31. 19:10
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Én vagyok.

#6 Ez is.

2016. dec. 31. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!