Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni, mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt. Négy hónapja hogy először lefeküdtünk, én akkor vesztettem el vele a szüzességemet is. A probléma az hogy nem tudok elélvezni és nem tudom mit kellene ellene tennem.

Amikor együtt vagyunk van amikor olyan érzésem van mintha pisilnem kellene. Elvileg ez azt jelenti hogy el fogok menni, csak ilyenkor mindig kicsit megfeszülök automatikusan mert félek hogy tényleg bepisilek. Az együttléteket amúgy élvezem.

Amikor ujjal csinálja a csiklómnál az idő után már nem élvezem annyira, csak az elején. Ha nyelvel csinálja akkor nagyon élvezem, ott nem pisilő érzés jön hanem valami másfajta. Talán csak az a baj hogy nem tudok ellazulni? Ti mit tanácsoltok? Volt már valaki hasonló helyzetben? Végül az ilyenek hogyan oldották meg a dolgot?



2017. jan. 2. 01:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked még sose volt orgazmusod? Maszturbálni nem szoktál?
2017. jan. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Maszturbálni sem szoktam, és nem még soha nem volt szóval azt sem tudom milyen érzés vagy hogyan zajlik le
2017. jan. 2. 01:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok,sajnos :( Azzal a különbséggel,hogy én már évek óta maszturbálok és akkor mindig elélvezek, a párommal egyszer sem!

19L

2017. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Először magadat lenne jó kiismerned, de persze az még jobb lenne ha együtt tennétek meg a testiség felfedezését. Ha a partnered tapasztaltabb és meg van a bizalom, akkor hagyd hogy vezessen. Beszélj vele a kétségeidről. Igy ő türelmesebb lesz te pedig próbáld magad elengedni. Ha folyton azon agyalnánk hogy "mit csináljak?" "Jaj milyen lesz?" akkor kimaradnak az élvezhető pillanatok.
2017. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2

Hány éves vagy?

2017. jan. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A kiismerés az még folyamatban van, barátommal amúgy sokat beszélgetünk ilyesmikről, leginkább már csak meg kellene tanulnom teljesen elengedni magamat.


18 éves vagyok:)

2017. jan. 2. 01:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem beszélni kellene, hanem gyakorolni. Próbálkozni, hogy mi jó neked.
2017. jan. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Becykeee válasza:
Én is pont így vagyokell, annyi különbséggel hogy masztizom.De szexnél nem tudok élvezni pedig van jön az a nagyon jó érzés de el is villan. Én 25 éves vagxoj
2017. jan. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Becykeee válasza:
Én is pont így vagyok annyi különbséggel hogy masztizom.De szexnél nem tudok élvezni pedig van jön az a nagyon jó érzés de el is villan. Én 25 éves vagyok
2017. jan. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pisilési érzés valódiságának kitapasztalására javasolnám, a fürdőszobában, esetleg zuhany alatt simozzen, vagy akár tobb törülközőt letettve nyaljon ki. És ott akkor nyugodtan el tudod magad engedni. Ha jön valami, akkor nem a szőnyeg, vagy kárpit ázik rl, ha nem jön semmi (csak az orgazmus 😊) akkor meg feltehetőleg máskor se lesz gond. Illetve tehettek a lepedő alá egy vastagabb tartósabb fóliát a ha úsznátok a nedvedben, akkor se gond ennnyi előkészületet megér egy felszabadult szex 😉 ( mi így csináltuk s imádtam lubickolni kedvesem élvezetében 😁😇)
2017. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!